loading

Multifunkční magnetický náramek

Značka: Euro Trade Plus | Kód: z4317
Euro Trade Plus Multifunkční magnetický náramek

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Multifunkční magnetický náramek využívá kombinaci unikátního spojení čtyř technologií, které jsou prověřeny časem - působnosti magnetu, infračerveného záření, záporných iontů a germania. Náramky mají poměrně velkou působnost díky tomu, že v oblasti zápěstí, kde se nosí, je řada biologicky aktivních bodů propojených s vnitřními orgány.

Kdy Multifunkční magnetický náramek pomáhá:

 • při pociťování fyzické bolesti,
 • při vystavení stresu,
 • při upřednostňování alternativní inovační technologie,
 • pro zlepšení fyzické kondice a kvalitu života.

Multifunkční magnetický náramek obsahuje:

 • Magnety - podporují krevní oběh a okysličování krve, tím usnadňují průnik většího množství výživných látek do buněk a odvádění odpadních látek z těla, mají protizánětlivé účinky. Posilují imunitu těla, napomáhají urychlovat hojící procesy, odbourávat otoky, mírnit bolestivé stavy. Navozují fyzickou i psychickou pohodu. 2000 Gaussů.
 • Infračervené záření - povzbuzuje aktivitu vodních elementů těla, v důsledku čehož je tělo prohříváno, organické nečistoty a těžké kovy se rychleji vyplavují. Má antibakteriální účinky, posiluje metabolismus. Mírní bolesti svalů a nervů, stimuluje vegetativní nervový systém, posiluje dýchací i kardiovaskulární systém.
 • Záporné ionty - podporují krevní oběh, zlepšují látkovou výměnu, aktivují krevní buňky, podporují somatickou buněčnou aktivitu, posilují imunitu lidského organismu. Snižují náchylnost k nachlazení a chřipkovým onemocněním, mají význam v boji s alergiemi, migrénami, též v případě astmatických záchvatů. Pomáhají tělu odstraňovat únavu a regenerovat.
 • Germánium - posiluje imunitu organismu, obohacuje ho kyslíkem, chrání před volnými radikály, odstraňuje z něj jedovaté látky a má silné analgetické a antirevmatické účinky. Normalizuje krevní tlak i hladinu cholesterolu, zabraňuje kornatění cév, do jisté míry reguluje endokrinní systém a má význam i v prevenci osteoporózy, regenerace buněk zvýšením jejich okysličení.

Vlastnosti:

Materiál: nerezová ocel

Rozměry:

 • 21 x 0,6 cm
 • 21 x 1,3 cm
 • 21,2 x 1,3 cm

Odstín: stříbrný, zlatý se stříbrným pruhem nebo stříbrný se zlatým pruhem

Každá magnetická pecička v náramku obsahuje 2000 Gaussů. Jejich hodnoty se nesčítají. Vytvářejí prstenec magnetického pole, který má stále hodnotu 2000 Gaussů.

Náramky můžete dle potřeby zkrátit, účinnost magnetického pole se tím nemění.

Jak používat:

V případě magnetických náramků není pevně stanoveno, na kterém zápěstí se mají nosit. Je mnohdy doporučováno trochu si zaexperimentovat a teprve na základě osobní zkušenosti se rozhodnout, na kterou ruku si náramek umístíte, kde vám víc prospěje. Obecně pak ale platí, že je vhodné nosit náramek na ruce té strany těla, kde pociťujete nějaké potíže, bolesti. Vždy pamatujte, že nosíte-li jakékoli magnetické šperky, měli byste si hlídat pitný režim, aby byl jejich efekt 100 procentní.

Upozornění:

Multifunkční magnetický náramek není vhodný pro těhotné ženy, osoby se zavedeným kardiostimulátorem ani jinými kovovými implantáty (např. operační svorky). Není vhodný ani při infekčních chorobách. Magnety jsou citlivé na teplotu. Sílu magnetického pole ovlivňuje výrazně jeden faktor: při klesající teplotě klesá stejnou měrou i síla magnetického pole a tak magnety a magnetické systémy používané v prostředích s nízkou teplotou mohou utrpět trvalou ztrátu magnetování. Nevystavujte proto náramek nízkým teplotám. Země původu Čína.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přístroje a pomůcky.

Produkt je také v sekcích

Přístroje a pomůcky - Ostatní pomůcky

Informace o značce Euro Trade Plus

KONTAKT: Euro Trade Plus, spol. s r.o., Dílenská 223/39, 312 00 Plzeň.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


81%
Hodnocení
60%

18.09.2019
Náramok je veľmi dlhỷ,musím si ho dať skrátiť
100%

18.09.2019
již jsem magnetický náramek měla a ztratil, proto jsem si obj. nový, cítím se s ním dobře.
Jaroslav
90%

18.09.2019
Každý si ho musí vyzkoušet sám!
Pro: Elegantní,prakticky ,o účincích doposud nejsem přesvědčen
anajka
100%

18.09.2019
Kvalita za rozumnou cenu.
Zuzu
30%

18.09.2019
Mám tento náramek krátce , ještě se s ním seznamuji , ještě bych chtěla vědět , zda se mohu s náramkem koupat , když se má stále nosit . V balení nebyl ani letáček ani výrobce tak nevím koho se zeptat .
NAHORU