loading

MiraVera® - pleťová voda

Značka: P. Jentschura | Kód: z49511
P. Jentschura MiraVera® - pleťová voda
Sleva 39%
Doprava zdarma
Vyberte objem
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

MiraVera® osvěžující pleťová voda s čistým kyslíkem a 21 éterickými oleji je určena k aplikaci na pokožku pomocí rozprašovače.

MiraVera® působí regeneračně na pleť a tkáně, na krev, buňky a orgány. Zvyšuje kyslíkový parciální tlak v žilách a díky ideální buněčné látkové výměně optimalizuje elasticitu pokožky.

Vnější použití MiraVery osvěžuje, vitalizuje, vypíná pleť a prokrvuje pokožku, což vede ke zdravému a omlazeného vzhledu. Navíc podporuje mikrocirkulaci krve a povzbuzuje celý metabolismus pokožky.

MiraVera pomáhá při čištění a regeneraci pokožky. MiraVeru můžete použít po každém vyčištění pokožky a dle libosti ji můžete na pokožku nanést. Kyslík v produktu MiraVera revitalizuje. MiraVera je vhodná ke každodennímu nastříkání, naklepání nebo vmasírování do vlhké pokožky nebo i na suchou pokožku po kartáčování zasucha, po ošetření těla nebo jiných kosmetických úkonech.

Kyslík je prvek, který se na světě vyskytuje nejčastěji. Lidský organismus se z více než z 80 % skládá z kyslíku a velké množství pochodů látkové výměny je možných pouze za účasti kyslíku. Naše tělo přijímá kyslík hlavně prostřednictvím dýchání, ale i prostřednictvím pokožky. Kyslík nelze v těle skladovat, nýbrž musí být do těla neustále přiváděn. Pravidelným zásobováním těla kyslíkem prostřednictvím pokožky Předcházíme projevům stárnutí v obličeji, na krku, v dekoltu a v tkáni. Toto doporučení platí i pro sportovce vzhledem k jejich zvýšené spotřebě kyslíku a pro jejich úspěšnou regeneraci. Při nastříkání peroxidu vodíku na pokožku se dostává kyslík do jejích spodních vrstev a enzym kataláza ho tam rozštěpí na vodu a elementární kyslík (O2). Kyslík se tak dostává do organismu a zhodnotí se tam jako aktivující prvek. Působení a pozitivní vlastnosti peroxidu vodíku byly Reinhardem Ludewigem důkladně prokázány v jeho vědeckých studiích na farmakologickém institutu v Lipsku. K prozkoumaným pozitivním vlastnostem patří mj. zlepšené prokrvení, antibakteriální, antivirové a fungicidní působení (bez vytvoření rezistence), rychlejší hojení ran a rychlejší léčba kožních onemocnění (neurodermitida, lupénka, bradavice, plíseň na nohou aj.).

Mnoho problémů mozku a centrálního nervového systému se vyskytuje  v souvislosti s nedostatkem kyslíku. Proto je obzvlášť důležité důsledné zásobení kyslíkem z vědomého dýchání, z pohybu na čerstvém vzduchu nebo také prostřednictvím nastříkání vysoce čistého peroxidu vodíku na pokožku. Ráno po ranní toaletě si nastříkáte celá záda MiraVerou až nahoru po začátek vlasů a necháte uschnout.

Éterické oleje se svými obsaženými látkami a vůněmi jsou považovány jako mnohostranně prospěšné pro náš organismus. Obzvlášť přírodní vůně působí na náš duševní a citový svět. Všechny tyto látky z éterických olejů dává MiraVera při jejím použití k dispozici pro péči o tělo a pro zdraví.  Při vnější aplikaci na pokožku se k tomu navíc přidávají pěstící a regenerační vlastnosti. Éterické oleje obsahují hojné množství prvků periodické soustavy,takže si organismus z těchto jemně rozložených prvků může vybrat prvky pro něj prospěšné a použít je pro své zdraví. Od nepaměti je zlato, král prvků, považováno za všeléčivý a zázračný prostředek. Již alchymisté se snažili využít zlato v nejjemnější namleté formě ku prospěchu zdraví lidí. V produktu MiraVera se nachází četné éterické oleje, které obsahují zlato v nejjemnější formě. Jsou to éterické oleje z borovice kleč, z růžového dřeva, citronely, růže, cedrového dřeva a z citronové kůry.

Čistý alkohol obsažený v produktu MiraVera, který se také nazývá vinný líh, působí tedy mimo jiné jako dezinfekční a konzervační prostředek. Z důvodu obsaženého etanolu bylo možno v receptuře pro MiraVera vynechat umělé konzervační látky. Použitý etanol působí osvěžujícím způsobem a je čichově neutrální.

Složení:

Voda, alkohol (etanol), peroxid vodíku  (< 2 %), borový olej, šalvějová silice, růžový olej, olej palisandr, badyánová silice, citronelová silice, esenciální olej z borovice lesní, olej z čajovníku australského, bergamotový olej, hřebíčkový olej, olej z pomerančových slupek, cedrový olej, silice z kanangy vonné (ylang-ylang), rozmarýnový éterický olej, tymiánový olej, kmínový olej, cypřišový olej, olej z citronových slupek, santalový olej, levandulový olej, jalovcový olej, polyglyceryl-10 laurátů (DermofeelG 10 LW), linalool, kimonem

Jak používat:

Pleťovou vodu dodávající kyslík můžete také použít jako osvěžující deodorant. Za tím účelem nastříkáte MiraVeru po umytí a utření do sucha přímo do podpažních jamek nebo nanesete pomocí vatového tamponu. Po nanesení na pokožku by měla MiraVera zaschnout. Neoplachuje se. Dle potřeby můžete po nanesení MiraVery použít doplňkovou kosmetickou péči. Kombinace ošetření MiraVery s užíváním několika čajových nebo dokonce polévkových lžic WurzelKraftu je obzvlášť efektivní a urychluje regeneraci.

Holení a epilace

MiraVera představuje optimální péči po holení nebo epilaci, neboť uklidňuje a dezinfikuje pokožku. Při nanesení nebo nastříkání na vyholené nebo epilované místo zabráníte zarudnutí pokožky a vytváření pupínků a dojde  k rychlému zastavení drobného krvácení. MiraVera zlepšuje vzhled bledé pleti a zpomaluje předčasné stárnutí prostřednictvím zvýšeného poskytnutí kyslíku buňce, která získá více energie. Při nepřetržité aplikaci se vrásky zmírňují a pleť se stává elastičtější a vláčnější.

Celulitida a ochablá pojivová tkáň

MiraVera je tajným tipem při celulitidě a ochablé pojivové tkáni. MiraVera lépe prokrvuje pleť a vede k vypnutí a vyhlazení pokožky. Pokožka a tkáň se stávají opět elastickou a vláčnou. Nastříkejte MiraVeru na postižená místa nebo je místně naneste pomocí vatového tamponu a nechte zaschnout. Opatrná aplikace pomocí chomáčku vaty se osvědčuje také pro zlepšení vzhledu očního okolí.

Nečistoty pleti

MiraVera působí antibakteriálně, antivirově a napomáhá proto také při nečistotách na pokožce, jako jsou pupínky, uhry a akné na zádech, v šíji, v dekoltu a na obličeji. MiraVeru nastříkejte denně na postižená místa. Pro aplikaci v obličeji doporučujeme vatový tampon nastříkaný MiraVerou.

Tvorba jizev

Kyslík podporuje regeneraci tkáně. Při pravidelné aplikaci se dokonce i již existující jizvy změkčí a stávají se méně citlivými. Kyslík navíc urychluje hojení ran, např. při štípnutí hmyzem, povrchových odřeninách a kousnutí nebo po operacích. Nastříkejte MiraVeru denně na postižená místa nebo naneste částečně pomocí vatového tamponu, případně vmasírujte nebo jemně vklepejte. U otevřených ran zpočátku lehce ošetřujte jen okolí rány.

Stařecké skvrny

Na regeneraci pokožky rukou se stařeckými skvrnami potřebujete podle zkušeností minimálně několik měsíců. Ruce v této době několikrát denně kartáčujete nahoře a dole směrem ke konečkům prstů. Poté intenzivně nastříkáte a vmasírujete MiraVeru. Požadovanou regeneraci zlepšují pravidelné zásadité koupele rukou po dobu více než 30 minut, např. před televizorem a pravidelné zásobování organismu omnimolekulárním WurzelKraftem.

Drsná pokožka na rukou a nohou

Pro dobře prokrvenou a vláčnou pokožku na rukou a chodidlech můžete nastříkat MiraVeru několikrát denně. Díky této kyslíkové péči budete mít krásné a odolné nehty na nohou a rukou a hladký povrch pokožky. Nastříkejte MiraVeru denně na ruce a chodidla, vmasírujte a nechte zaschnout. Osvědčuje se také ranní a večerní kartáčování rukou a chodidel, stejně jako nehtů.

Bradavice

Máme k dispozici zprávy o tom, že po několika týdnech ošetření s MiraVerou bradavice zmizely. Záruku za to ale nemůžeme převzít, protože existuje bezpočet druhů bradavic. Pro aplikaci v obličeji stačí jedenkrát denně nanést jednu nebo dvě kapky na bradavice/ nebo výrůstky
a pak necháte zaschnout. Před nanesením se bradavice nebo výrůstek jemně zdrsní pomocí pískového nebo diamantového pilníku.

Balení:

110 ml nebo 225 ml

Upozornění:

Určeno pouze k zevnímu použití. Nenanášejte před sluněním nebo před návštěvou solárního studia, nestříkejte do očí, na části oděvů, do vlasů nebo na obočí, neboť by mohly vyblednout, plošně nestříkejte na citlivou nebo podrážděnou pokožku obličeje.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další pleťovou kosmetiku.

Informace o značce P. Jentschura

AlcaMedica s.r.o.  Střemchová 2473/4, 106 00 Záběhlice. IČ: 03648591

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU