loading

Menstruační kalíšek Soft - velký

Značka: Yuuki | Kód: z53699
Yuuki Menstruační kalíšek Soft - velký
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Menstruační kalíšek Soft - velký je měkčí variantou klasického kalíšku z lékařského silikonu.

Tento menstruační kalíšek má na spodku kalíšku i na stopce rýhy, které usnadňují jeho vyjmutí. Součástí balení je i sterilizační kelímek, který lze použít k jednoduché sterilizaci menstruačního kalíšku v mikrovlnné troubě.

Menstruační kalíšek Soft - velký je vhodný pro:

 • ženy a dívky starší 28 let,
 • ženy a dívky, které již rodily přirozenou cestou,
 • ženy se silnější menstruací.

Menstruační kalíšek není na rozdíl od tampónů napuštěn chemikáliemi, nemnoží se v něm bakterie, nevysušuje poševní sliznici a není spojen se syndromem toxického šoku. Údržba je velmi jednoduchá, stačí vždy před menstruací vyvařit 5 minut ve vodě. Kalíšek má životnost 5 - 10 let. Je proto ekologičtější variantou hygienických pomůcek při menstruaci. Kalíšk můžete používat při všech aktivitách včetně plavání.

Jak používat:

Nejlepší je, vyzkoušet si zavedení kalíšku ještě před začátkem menstruace, abyste našla optimální umístění. Pokud si ještě nejste jista správným zavedením, využijte pro jistotu přiloženou slipovou vložku. Nejlepší je zavádět kalíšek v podřepu. Pokud ho zavádíte před začátkem menstruace, je dobré kalíšek navlhčit. Zavedení mimo období menstruace je mnohem obtížnější, poševní sliznice není tak prokrvená. Nenechte se tím odradit!
Kalíšek uchopte mezi palec a ukazováček a zasuňte ho do pochvy. Není třeba nijak tlačit. Až bude kalíšek celý v pochvě, můžete ho pustit a on se celý rozevře. Zavedení není o nic složitější než zavedení tampónu, takže se není třeba ničeho bát. Abyste se ujistila, že jste kalíšek zavedla správně, uchopte ho za stopku a zkuste ho trochu povytáhnout. Pokud to nepůjde, zavedení bylo správné a vznikl žádoucí podtlak. Pokud by šel snadno vytáhnout, pravděpodobně se nerozvinul správně. Při vyjmutí zrušíte vzniklý podtlak stisknutím spodní části kalíšku. Kalíšek pak půjde bez problémů vytáhnout. Kalíšek vyprazdňujte zhruba po stejné době, jako byste si vyměňovala tampón. Pokud nemáte zkušenosti, doporučujeme vyprazdňovat asi po 4 hodinách. Brzy zjistíte, že ho můžete nechat zavedený déle. Vyprázdněte ho nejdéle po 12 hodinách. Kalíšek můžete mít zavedený i přes noc. Pokud máte silnou menstruaci, může vám kalíšek v prvních dnech protékat. V takovém případě použijte jako doplněk i vložku.

Balení:

menstruační kalíšek (průměr 46 mm, délka 56 mm bez stopky, délka stopky 18 mm - 37 ml po okraj) + sterilizační kelímek

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky na menstruaci.

Informace o značce Yuuki

Za vznikem menstruačního kalíšku Yuuki stojí především žena - Zuzana Poláčková. Jako instruktorka potápění v Mexiku si nemohla nevšimnout odpadu z vložek a tampónů povalujícího se na pláži. Zároveň přemýšlela, jak si menstruační dny zjednodušit a zpříjemnit. A v roce 2007 do toho spolu s obchodními partnery šlápla. Kalíšky už se ve světě prodávaly. Nebylo na co čekat.

Yuuki kalíšky se od začátku vyrábí ze silikonu nejvyšší kvality, který je schválený pro použití ve zdravotnictví a v potravinářském průmyslu. Na svět přichází v provozu “clean room”, který je určený přímo pro výrobu zdravotnických potřeb. Díky tomu nehrozí jakékoliv kontaminační riziko. Všechny výrobní a kontrolní procesy probíhají v souladu s normou ISO 9001.

Kalíšek je ekologickou a ekonomickou variantou klasických dámských intimních potřeb. Neobsahuje barviva ani ftaláty, není testovaný na zvířatech a při správném zacházení vydrží až 10 let.

KONTAKT: Econea s.r.o., Plzeňská 157/98, Košíře, Praha 5 150 00.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


100%
Hodnocení
10.03.2019

Menstruační kalíšek zatím hodnotím asi na 80 % spokojenost. Jsem ráda, že jsem si ho pořídila, sice je horší aplikace, ale potom o něm ani nevím. Rozhodně je lepší z hygienického hlediska a také finanční úspora za menstruační pomůcky. Ještě ho musím doladit, používat kalíšek budu i nadále. Hezký den.  A.

01.11.2009
Dobrý den, s menstruačním kalíškem jsem velmi spokojená. Myslím, že by měl mít tento výrobek daleko větší reklamu.
18.11.2009
S výrobkem jsem naprosto spokojená!!! Je to něco úžasného a myslím, že je to opravdu převrat. Ze začátku na mě působil divně, ale teď už vím, že bych ho nikdy nevyměnila :-)
18.11.2009
Dobrý den, Váš dotaz mne neobtěžuje, velmi ráda Vám odpovím. Musím říci, že zpočátku byla moje manipulace s kalíškem trochu nešikovná, ale byl to naprosto zbytečný strach. Člověk k tomu přistupuje trochu s předsudky, které se ale ukázaly liché. Po druhém cyklu musím sdělit, že jsem se rozhodla správně a je spíš divné, že má tato malá zázračná pomůcka tak malou reklamu. Zjistila jsem, že i mezi mými kamarádkami je dost velká neznalost. Některé o kalíšku vědí, ale některé ženy neví vůbec, že něco takového existuje. Mne osobně mrzí, že jsem se rozhodovala docela dlouho. Je to báječná věc, já oceňuji, že je eliminován obtěžující zápach, který i přes velkou hygienu byl. Osobně si ale myslím, že cena kalíšku je dost vysoká. Na druhé straně je pravdou, že se žena potom nemusí zabývat nákupem vložek a tamponů a peníze se jí tak vrátí. Já jsem s výrobkem velice spokojená a máte u mne zaručenou dobrou propagaci zcela zdarma. Přeji Vám v tomto předvánočním čase více takových spokojených zákazníků a hodně zdraví v novém roce.
18.11.2009
S mentruačním kalíškem jsem naprosto spokojená. Už si ve svém životě nedovedu představit žádnou jinou starší alternativu pro tyto dny. Objednávám proto další kus = tentokrát menší typ jako dárek pro svoji dceru.
NAHORU