loading

Masážní gel Diamond Ice 2,5% s Aloe vera 225 g

Značka: Finclub | Kód: zAKCE0047
Finclub Masážní gel Diamond Ice 2,5%  s Aloe vera 225 g
Novinka

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Chladivý gel Diamond Ice obsahuje 2,5 % mentolu, kafr, který svaly prokrvuje a stahuje, a také výtažek z Aloe vera, který má hojivé a zklidňující účinky.

Kdy Masážní gel Diamon Ice 2,5% s Aloe vera pomáhá:

  • vhodný pro silně namožené svaly,
  • přináší úlevu a osvěžení,
  • prokrvuje pokožku, celkově uvolňuje a regeneruje organismus,
  • mírní bolest svalů, podporuje jejich rychlou regeneraci po fyzické námaze.

Složení:

Aqua, Isopropyl alcohol, Camphor, Triethanolamine, Carbomer, Methylchloroisothiazolinone a methylisothiazolinone, Aloe barbadensis, FD&C Blue 1 (CI 42090)

Jak používat:

Aplikujte na bolestivá místa a masírujte, dokud pokožka gel nevstřebá. Masáž opakujte vícekrát denně podle potřeby. Masáž umocňuje účinky gelu. Nepoužívejte na odřeniny, řezné rány ani na drobná poranění kůže.

Balení:

225 g

Upozornění:

Pouze pro vnější použití. Nevhodné pro děti do 2 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Nepřikládejte bandáž.

Další sdělení:

V naší nabídce najdete také další produkty vhodné k masáži.

Informace o značce Finclub

FINCLUB je česká společnost, která úspěšně působí na trhu již více jak 15 let a v současné době má k dispozici 19 distribučních center rozmístěných v jednotlivých regionech České republiky. Pro český trh FINCLUB vybírá produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy zdejších obyvatel, a tento výběr je vždy konzultován s předními odborníky z oblasti medicíny. Základními pilíři společnosti jsou hodnoty jako serióznost, důraz na osobní rozvoj a kvalita služeb a produktů. FINCLUB se prostřednictvím svých produktů a služeb snaží pomoci všem na cestě ke zdraví, k úspěchu a seberealizaci.

KONTAKT: FIN CLUB plus a. s., Karvinská 21, 737 01 Český Těšín.

Prohlédněte si certifikát značky Finclub.
Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU