loading
Zkuste malou změnu s Prozdravi.cz

„Příště už to udělám jinak, ale dneska naposledy ještě tak, jak mám ve zvyku…“

Kdopak tohle zná? Troufáme si říct, že naprosto každý. Je to zkrátka v našich genech, které nám nadělila matka příroda. Ale víte co? Je to mnohem snazší, když víte, že „v tom nejste sami“, když vás někdo motivuje, žene vpřed a inspiruje. A tak jsme se rozhodli pro celoroční výzvu s jednoznačným heslem „I malá změna může být velkou změnou k lepšímu“. Nemusíte si hned ukrojit velké sousto, které je pro vás demotivující, můžete se k cíli dostat malými krůčky, které nebudou tak těžké, zato dosažitelnější. Na každý měsíc jsme si tak připravili jednu výzvu, která může výrazně změnit kvalitu vašeho života. A proč na měsíc? Protože je vědecky dokázáno, že když se jednomu cíli věnujete minimálně 3 týdny, tak si vypěstujete návyk. To tedy znamená, že ten čtvrtý týden už to budete mít v hlavě zcela přirozeně. A abychom se mohli vzájemně podporovat, vznikla pro tyto účely facebooková skupina, kde si budeme společně vyměňovat vlastní zkušenosti a navzájem se inspirovat. A také soutěžit!

Na konci měsíční výzvy vás čeká prozření – že to jde, že to nebylo nic těžkého a že už se bez toho ani neobejdete. A samozřejmě také trochu motivující odměna hlavně pro začátek, který je nejtěžší, na konci měsíce vylosujeme z vašich příspěvků 1 účastníka výzvy, který od nás dostane odměnu v podobě hodnotného balíčku. O co soutěžíme se dozvíte hned z kraje každé měsíční výzvy.

A už žádné zítra! Začínáme hned dnes! 

Je tu leden a s ním také období novoročních předsevzetí. Někdo si dává předsevzetí na začátku každého roku, někdo už to po sérii neúspěšných pokusů vzdal a žádná si nedává. My vám ale jeden novoroční tip přeci jen přinášíme. V měsíci lednu totiž společně budeme věnovat velkou pozornost pitnému režimu s mottem „Hlídám si svůj pitný režim!“. Proto vytáhněte svoje skleničky, hrníčky, láhve a termosky, pijte pravidelně celý den kvalitní vodu, uvařte si dobrý čaj, cinkněte si na zdraví nějakou dobrou zeleninovou šťávou nebo rozdělejte kokos a usrkněte. A taky to rovnou zdokumentujte a nasdílejte nám fotku do facebookové skupiny Malá změna s Prozdravi.cz nebo na svůj Instagram s hashtagem #malazmenaklepsimu. Na jednoho z vás pak čeká příjemná odměna v podobě balíčku od našeho patrona. A pamatujte: Ten správný čas na malou změnu pro podporu zdraví je vždycky, ne pouze po novém roce.

"Ahoj, jsem Terezka a na svém foodblogu https://www.terezkavkuchyni.cz/ sdílím zdravé a snadné recepty, které zvládne každý. K zdravému životnímu stylu ale patří i dostatečný příjem tekutin. Já jsem s dodržováním pitného režimu měla problém, co si pamatuji, už od dětství. Dřív jsem obyčejnou vodu téměř nepila a během dne jsem vypila průměrně jeden šálek ovocného čaje, dvě kávy a sklenici limonády. To se viditelně projevilo nejen na mém zdraví, ale i na postavě. Když jsem před dvěma lety změnila své stravování a celkový životní styl, bylo mi jasné, že dostatečný příjem tekutin je jeden z nejzásadnějších bodů, na které se musím zaměřit. Nebylo lehké si pitný režim zautomatizovat, ale povedlo se mi to a tak si myslím, že bych mohla poradit, jak na to i ostatním lidem. Moc ráda se tedy stávám ambasadorkou lednové výzvy od Prozdravi.cz na právě toto téma."

Thermos

V lednu soutěžíme o krásný balíček pro pitný režim od patrona Thermos. Jedná se o světovou jedničku a prvního výrobce termosek na světě - slovo termoska je odvozeno právě od jména společnosti Thermos. Značka Thermos byla založena v roce 1904 v Německu. Zakládá si na kvalitě, bezpečnosti, designu a tradici. Původ jména společnosti najdeme v řeckém jazyce, ve kterém jeden z významů slova "therme" znamená "horký". Jméno společnosti se tak stalo základem pro běžné pojmenování izolačních láhví - termosky. Značka se následně rozšířila do Anglie, USA a Kanady. Termosky získaly ocenění nejen na několika světových expozicích, ale získaly také erb anglické královské rodiny. Společnost dbá nejen na maximální kvalitu svých výrobků, ale také na ochranu životního prostředí a přispívá k redukci množství vyprodukovaného odpadu.

 

Celou nabídku naleznete na tomto odkazu.

Aktuálně soutěžíme o balíček pro pravidelný pitný režim od patrona Thermos v hodnotě 2000 Kč.

 

Jak se zapojit?

 • Sledujte naši facebookovou skupinu Malá změna s Prozdravi.cz, instagramový účet @prozdravi_cz a hashtag #malazmenaklepsimu
 • Nasdílejte fotku, jak pracujete na své změně, na svou IG zeď nebo do naší facebookové skupiny a označte ji hashtagem #malazmenaklepsimu 

 

Pravidla soutěže

 • Soutěž trvá po dobu 1 měsíční výzvy - tj. od 1. dne v měsíci do posledního dne v měsíci.
 • Každá výzva má své specifické téma, které odtajníme 1. den v měsíci.
 • V každé výzvě proběhne soutěž o 1 tematický hodnotný balíček.
 • Na konci měsíční výzvy budeme z příspěvků losovat 1 výherce.
 • Čím více příspěvků za měsíc přidáte, tím máte vyšší možnost na slosování.
 • Do soutěže se můžete zapojit kdykoliv a není nutné přispívat každý den.
 • Stejně tak v podmínkách není, že se musíte účastnit každé měsíční výzvy.
 • Výzev celkově proběhne 12 – začínáme v dubnu 2019 a končíme v březnu 2020
 • Pořadatelem soutěže je společnost VIVANTIS a.s. se sídlem Školní náměstí 14, 537 01, Chrudim II, IČ: 25977687.
 • Účastníkem soutěže se stává každý účastník starší osmnácti let, který akceptuje pravidla soutěže.
 • Určení výherce proběhne do 3 dnů od ukončení měsíční výzvy.
 • Výherce bude o výhře informován prostřednictvím sourkomé zprávy na svém facebookovém nebo instagramovém účtu.
 • Každý soutěžící dává svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců, která bude zveřejněna na internetových stránkách Prozdravi.cz.,
 • Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci VIVANTIS a.s a jejich rodinní příslušníci.

 

NAHORU