Doprava ZDARMA od 1 500 Kč | 2 měsíce na vráceníZákaznický servisinfo@prozdravi.cz|+420 468 006 311
0
0
Zpátky do školy

Taky jste otočili kalendář a nevěříte vlastním očím, jak ty prázdniny zase rychle utekly?! Jsme na tom stejně. U nás na Prozdraví už taky pomalu vypukla „panika“ kolem shánění nových bačkor, výtvarných potřeb a sešitů. :) A kdyby skončilo jen u toho. Od září už nám zase začne ta denní rutina, co dát tomu svému dítěti k svačině, aby dostalo dostatečný přísun energie, živin a hlavně, aby to jedlo?! A tak jsme vám tu školní přípravu chtěli maličko ulehčit a vytipovali jsme pro vás pár oblíbených dětských svačinek a hlavně jsme pro vás zařídili slevy na lahve a svačinové boxy. Designů je mnoho, tak věříme, že si snad vybere každá dětská duše. A protože s nástupem do kolektivu přijdou i první nemoci, tak jsme pro vás vybrali vitamíny, které tu dětskou obranyschopnost trošku zocelí.

Lahve
Zdravotní školní pantofle
Boxy na svačinu
Posílení imunity dětí
Zdravé mlsání
Vši

Výběr top produktů pro vaše ratolesti

MycoBaby dračí sirup 200 ml + pastelky ZDARMA
Bestseller
MycoMedica
MycoBaby dračí sirup 200 ml + pastelky ZDARMA
pozítří u vás
Multivitaminový komplex pro děti bez cukru 60 ks
Bears with Benefits
Multivitaminový komplex pro děti bez cukru 60 ks
pozítří u vás
Möller`s rybičky 45 želé tablet
Möller´s
Möller`s rybičky 45 želé tablet
pozítří u vás
Zdravá lahev Mňau 0,5l
R&B
Zdravá lahev Mňau 0,5l
pozítří u vás
FUNtainer Dětská termoska s brčkem – pirát 355 ml
Thermos
FUNtainer Dětská termoska s brčkem – pirát 355 ml
pozítří u vás
FUNtainer Dětská termotaška – mořská panna 3,5 l
Thermos
FUNtainer Dětská termotaška – mořská panna 3,5 l
pozítří u vás
Zdravá lahev Fresh 2v1 tyrkysová 0,7 l
R&B
Zdravá lahev Fresh 2v1 tyrkysová 0,7 l
pozítří u vás
Rakytníček multivitamínové želatinky s rakytníkem Mořský svět 140 ks
S dárkem
Terezia Company
Rakytníček multivitamínové želatinky s rakytníkem Mořský svět 140 ks
pozítří u vás

Co dobrého na svačinku:

Ovesné tyčinky
Krtkův dort do skleničky
Houstičky a bylinková pomazánka
Ořechové sušenky

Tipy pro posílení dětské imunity

Tipy pro posílení imunity dětí

Každý rodič to zná. Dítko přijde do kolektivu ostatních dětí a zanedlouho donese domů rýmu a kašel. Kontakt s ostatními ale děti potřebují a budují si tak kolektivní imunitu. Tady hraje důležitou roli péče o imunitní systém. Základem je zdravá strava, pohyb a dostatečně strávený čas venku na čerstvém vzduchu. 

Úplně na rovinu si můžeme říci, že dnešní potraviny bývají často chudé na živiny, z důvodu vyčerpané půdy. Proto je fajn sáhnout po kvalitních multivitamínech a podpořit správné fungování dětského organismu.

Náš TIP: Multivitamínové želatinky Rakytníček obsahují účinnou látku rakytník a směs ovocných koncentrátů s vitamíny bez konzervačních látek. Představují bohatý zdroj vitamínu C.

Lahve, dózy a boxy nejen na svačinu

Dózy a boxy na oběd

Na dobrou svačinu se hodí pevné boxy, ve kterých se jídlo nerozmačká. Těm vévodí nápadité provedení, veselé barvy a hravost. Přesně tak to mají děti rády. Navíc můžete zvolit láhev i dózu na jídlo ve stejném designu.

Pitný režim je potřeba dodržovat v každém věku. Nemusíme připomínat, že ideální nápoj je voda - děti ale mají často rády různé šťávy, čaje a podobně. Ať tak či tak, stylové láhve, které může dítko používat stále dokola, to jistí. Bývají vyrobeny nejčastěji z odolného, přesto šetrného plastu nebo z borosilikátového nerozbitného skla.

Náš TIP: Krásné láhve a boxy nabízí například značka R&B. Barevné provedení s obrázky pro malé stavitele, milovníky aut a motorek, dinosaurů nebo pro malé princezny si děti zamilují. Lahve Equa jsou vyrobeny z odolného borosilikátového skla a ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA. Jejich hravý design zaujme na první pohled.

Zdravé snídaně, svačinky a mlsání

Zdravé mlsání pro děti

Dětské tělo má vysoké nároky na energii, vitamíny a minerály pro správný růst a vývoj. Proto bychom jako rodiče měli zajistit přísun kvalitních živin každý den. Ty zajistí zejména kvalitní, čerstvé potraviny - zelenina, ovoce, obiloviny, maso, vejce, mléčné výrobky. Zkrátka pestrá strava.

Víme ale, že to není vždy úplně jednoduchý úkol, často se to podobá spíše sci-fi filmům. Děti totiž milují sladkosti a mlsání. Dopřejte jim ho, ale s mírou a ideálně ve zdravější podobě. Tak třeba sušené ovoce je zdravé a je to skvělá pochoutka. Nebo oříšky a oříškové krémy. 100% ovocné kapsičky jsou také velká dobrota, kterou může mít školák vždy po ruce.

Náš TIP: Nevíte, co připravit dětem na svačinu? Inspirujte se v našich zdravých receptech na každý den.

Zdravotní školní pantofle pro správný vývoj chodidel

Boty a pantofle do školy

 

Dětská noha vyžaduje kvalitní obuv, aby se mohla správně vyvíjet. Vsaďte na zdravotní pantofle a obuv. Víme sice, že z nich děti rychle vyrostou, ale věřte nám - za tu investici to stojí. Na chodidlech totiž stojí správná opora celého našeho těla.

Náš TIP: Oblíbená zdravotní obuv Santé je skvělá nejen pro dospělé, ale i pro dětskou nožku.

Co dělat, když školák přinese domů vši

Co dělat, když školák přinese domů vši

 

Ačkoliv bychom si přáli, aby tihle drobní škůdci už nejlépe neexistovali, sem tam se prostě objeví. Vši jsou nepříjemné téma, ale většina rodičů se s ním bohužel setká. Co dělat, když dítě domů přinese nevítané hosty?

Vsaďte na kvalitní přírodní přípravky - spreje a šampony. Existují také speciální vyčesávací hřebeny.