Zdravé odměny pro děti

Hody, hody, doprovody, dejte vejce malovaný, nedáte-li malovaný.... Dejte aspoň čokoládový! Tak nějak by mohla znít velikonoční koleda v podání dnešních dětí. 

V tom my samozřejmě nejsme naivní, a tak máme připravenou právě tu sladkou velikonoční odměnu nejen na Velikonoční pondělí. Ale to bychom nebyli my, abychom pro vás neměli zdravější verzi. Co koledníkům určitě rozzáří očička budou velikonoční vajíčka od Terezia Company. Takovou velikou kraslici totiž jen tak od někoho nedostanou. Navíc je plná vitamínových bonbonků Rakytníček, a to my moc dobře víme, jak jsou u dětí oblíbené. Zároveň myslíme i na ty nejmenší koledníčky a pro ně máme v nabídce oblíbené kapsičky, křupky nebo ovocné plátky.

Připravte si zdravou odměnu nejen pro koledníky.

 

Místo tradičních sladkostí nabitých cukrem a konzervanty zvolte letos kromě čerstvého ovoce zdravější pochutiny. Bojíte se, jestli je děti budou jíst? Věříme, že tyhle dobroty v krásných obalech si zamilují. Kromě ovocných dobrot můžete sáhnout i po směsi oříšků, oříškových máslech, zdravějších verzích tyčinek a sušenek nebo kvalitní čokoládě. 

NÁŠ TIP: Značka Freche Freunde nabízí dobroty pro děti od kapsiček, přes chipsy z ovoce až po ovocné tyčinky. U Milzu! najdete cereálie bez cukru a konzervantů.

lízátka
bonbóny
čokoláda
kapsičky
sušené ovoce
tyčinky
křupky
vitamíny
Karamelky Super Fudgio
Natu
Mixit
Ovocňák
Cukrovinky Veganz
Terezia akce 3 za 2

Naše tipy:

Další zdravé mlsání