loading

Liftingová a revitalizační maska ​​na bradu a tváře s HA, kolagenem a SYN®-HYCAN (U-Line (Chick & Chin) Lifting & Revitalising Mask)3 ks

Značka: Priody | Kód: kPRI021
Priody Liftingová a revitalizační maska ​​na bradu a tváře s HA, kolagenem a SYN®-HYCAN (U-Line (Chick & Chin) Lifting & Revitalising Mask)3 ks

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Liftingová a revitalizační pleťová maska ​​z netkané textílie ​​určená pro partie brady a tváří s kyselinou hyaluronovou, kolagenem a SYN®-HYCAN, která dokonale hydratuje a vyživuje pleť. Je vhodný pro věkovou kategorii od 20 let.

Vlastnosti:

  • obsahuje kyselinu hyaluronovouSYN®-HYCAN, extrakt z okurky,  extrakt z mořských řas, vitamín C a E, kolagen,
  • revitalizuje a intenzivně hydratuje,
  • dokonale detoxikuje a vyživuje pleť,
  • zjemňuje a zvláčňuje,
  • je zdrojem energie,
  • podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové a kolagenu,
  • pro každý typ pleti.

Jak používat:

Vyberte masku ze sáčku, odstraňte obě vnější vrstvy fólie a umístěte masku na vyčištěný obličej tak, aby seděly otvory pro uši, bradu a tváře. Nechte působit 15 - 20 minut. Po odstranění masky jemně vmasírujte zbylé sérum do pleti. Používejte 2-3 krát týdně. Jednu masku můžete použít 2-3 krát. Po použití masku jednoduše uložte zpět do sáčku a uchovejte v lednici do dalšího použití.

Náš tip:

Pro dokonalou péči doporučujeme kombinovat s pleťovými séry a krémy od značky Priody.

Složení:

Aktivní složky: Kyselina hyaluronová, SYN-HYCAN, výtažek z okurky, Výtažek z řas, Vitamín C, E, Kolagen

Ostatní složky: DeionizedWater, PentyleneGlycol, Phenoxyethanol, Oat Beta Glucan

Produkt je také v sekcích

Péče a výživa

Informace o značce Priody

Kosmetika PRIODY se snaží využít to nejlepší, co se v přírodě nachází! V produktech nenajdete pouze kyselinu hyaluronovou a kolagen, ale snoubí se v nich vysoká koncentrace aktivních látek a kvalitních surovin, díky nimž je možné dosáhnout maximálního účinku daného výrobku. Výtažky a extrakty z bylin pochází z předem ověřených míst, kde je kladen mimořádný důraz na ekologicky čisté prostředí. Díky tomu je zaručena naprostá čistota, maximální koncentrace a kvalita jednotlivých produktů.

Pro každou ženu i muže jsou tak připraveny výrobky, s kterými získají nejen svěží a mladistvý vzhled, ale také pocit výjimečnosti.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Další produkty od značky Priody

NAHORU