loading

Letní sezóna

Léto je pro mnohé z nás nejoblíbenějším obdobím roku. Ať už letní sezónu prožíváte u vody, relaxací na zahradě, setkáváním s přáteli či cestováním, máme pro vás připraveno pár nápadů, jak si sluníčko a teplé počasí užít co nejlépe ;)

K létu neodmyslitelně patří slunce, voda a opalování. Před sílou slunečních paprsků a rizikem podráždění kůže je důležité se chránit přípravky sluneční ochrany. Krásné opálení můžeme podpořit užíváním vhodných přípravků s beta-karotenem. Jako ochranu před přehřátím organismu je nutné myslet i na dostatečnou zásobu tekutin.

Chystáte se na dovolenou? Ať už trávíte léto cestováním do exotických destinací, nebo si užíváte pobyt ve volné přírodě naší krásné země, není od věci se dobře vybavit. Užijte si piknik bez obav a mějte v zásobě účinnou ochranu před nežádoucím hmyzem. Jste jako magnet na klíšťata? Doporučujeme přípravek Klíšťák, na jejich bezpečné odstranění.

Letní sezóna je ideálním časem pro různé sportovní aktivity. Nabízí se spousta možností, jak rozhýbat svoje tělo načerpat dostatek energie. Pokud to však se sportováním přeženete, máme pro vás tipy na rychlou úlevu od bolesti namožených svalů a přetížených kloubů :)

Mezi nejoblíbenější zábavy v letní sezóně patří i grilování, které máme spojené s příjemně stráveným časem, pohodou a setkání s přáteli. Skvělou chuť masa vám pomůže vykouzlit nepřeberná nabídka kořeníomáček a dressingů.

Pro osvěžení v horkých letních dnech si připravte čerstvé šťávy nebo smoothie. S odšťavňovačem či smoothie pomocníkem to bude hračka.

Užijte si letní sezónu v pohodě :)

 
Filtrovat
Produkty obsahující

Aktivní filtry:
Letní sezóna×
62 produktů
Řadit dle:oblíbenosticeny
NAHORU