loading

Vyhlazující hydratační lesk na rty LipPlus Gloss 5 ml

Značka: FacEvolution | Kód: kDKR2305
FacEvolution Vyhlazující hydratační lesk na rty LipPlus Gloss 5 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Díky speciálnímu komplexu vysoce účinných aktivních látek LipPlus Gloss budou vaše rty přirozeně zbarvené a získají na objemu.

Aktivní látky:

  • arganový olej - podporuje základní funkce kůže, zlepšuje její elasticitu a má antioxidační účinky,
  • vitamín E a tokoferol - působí protizánětlivě a díky oxidaci kožních lipidů zanechají vaše rty neuvěřitelně hladké.

Účinky:

  • dodá rtům vláčnost,
  • vyhladí jemné vrásky,
  • zlepší elasticitu a hydrataci pokožky.

Výsledky:

  • rty budou vyhlazené, smyslné a brilantně lesklé.

Jak používat:

LipPlus Gloss lze použít samostatně k přirozenému zvýraznění rtů nebo jako bázi pod vaši oblíbenou rtěnku.

Naneste LipPlus Gloss pěnovým aplikátorem přímo na rty. Pro lepší fixaci a dosažení maximálního efektu vyčkejte po aplikaci 4 minuty, než nanesete rtěnku.

Složení:

Hydrogenated Polyisobutylene, Dimethicone, Olive Oil, Soy Bean Oil, Volu Lips, Lecithin, Niacin, Ethylhexyl Palmitate, Tribehenin, Sorbitan Isosterate, Palmitoyl Oligopeptide, Ginko Biloba, Panax Gingoseng Root, Vanilla Planifolia, Fruit Extract.

Informace o značce FacEvolution

Společnost FACEVOLUTION byla založena v roce 2005 v Salcburku s posláním uvést na trh inovace a etablovat kosmetiku s účinnými látkami, která skutečně přinese slibované výsledky. Odpovědí na vysoké individuální požadavky zákazníků jsou rozličné výrobkové řady, vyráběné výlučně v Rakousku. Odborná a osobní péče je základem intenzivnějších vztahů s klienty, díky čemu se může společnost FACEVOLUTION radovat ze stále rostoucí komunity.

Největším kapitálem společnosti je důvěra zákazníků, nejvyšší prioritou je jejich spokojenost. Největší důraz je proto kladen na posílení zákaznických vztahů mezi specializovanými obchodníky a koncovými spotřebiteli.

Důvěra má mnoho společného se spolehlivostí. Zákazníci důvěřují nové a inovativní kosmetice od FACEVOLUTION a vědí, že se mohou spolehnout na pozitivní a dlouhotrvající výsledek.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU