loading

Léčebný kód (Alexander Loyd, PhD., Ben Johnson)

Značka: Knihy | Kód: z4314
Knihy Léčebný kód (Alexander Loyd, PhD., Ben Johnson)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Léčebný kód je váš nástroj ke změně života. Léčebný kód, aneb jak za 6 minut vyléčit zdroj zdraví, úspěchů a vztahů. Dr. Alex Loyd objevil v roce 2001 systém, který aktivuje fyzické funkce těla a odstraňuje zdroj 95 % všech fyzických a řady psychických nemocí. Neuroimunitní systém pak může fungovat, jak má, a léčit, kdykoliv v těle nastane nějaký problém...

Alexander Loyd, PhD., ND působil deset let jako vysvěcený kněz a teprve poté získal doktorské tituly v oborech naturopatická medicína a psychologie. Dlouhých dvanáct let hledal po celém světě léky na těžké deprese své manželky a v roce 2001 dospěl k objevu jednoduchého a geniálního systému léčebných kódů. Od té doby má jednu z největších soukromých praxí tohoto druhu na světě. Tisíce klientů ze 140 zemí světa využívají tento systém k léčení zdroje všech fyzických a psychických nemocí i problémů se vztahy v rodině i v zaměstnání. Dr. Loyd založil společnost Léčebné kódy, jejímž úkolem je šířit po celém světě tento přirozený a nenásilný způsob léčby. Dr. Loyd žije s manželkou a dvěma syny v Tennessee.

Ben Johnson, MD, DO, NMD je lékař se zaměřením na komplementární a alternativní léčbu. Pracoval v Atlantě jako vedoucí imunologické kliniky. V roce 2004 odtud odešel, aby se mohl plně věnovat léčebným kódům, díky nimž se téměř zázračně vyléčil z Lou Gehringovy choroby. Hlavní oblastí jeho zájmu je léčba rakoviny. V současné době přednáší o léčebných kódech a jako jediný lékař se objevil v oblíbené knize a DVD The Secret (Tajemství). S manželkou a sedmi dětmi žije v Georgii. Ve volném čase létá jako pilot helikoptéry a různých typů letadel.

Úryvek z úvodu:

Metoda léčebných kódů byla Alexi Loydovi doslova vnuknuta při návratu domů ze semináře, a jak v úvodu ke knize píše, byla to odpověď na dvanáct let trvající hledání léku na těžké deprese jeho manželky. Zrodila se tak zcela unikátní léčebná metoda, kterou může člověk provádět sám a využívat ji k léčení téměř všech fyzických i psychických nemocí a také k odstranění problémů týkajících se vztahů a kariéry.

Objev dr. Loyda byl ověřen testy a vyzkoušely ho tisíce lidí z celého světa, jimž pomohl zbavit se různých fyzických, emocionálních a vztahových těžkostí a zároveň odstranit překážky na cestě k úspěšné kariéře. Testy prokázaly, že existuje "univerzální léčebný kód", který dokáže léčit mnoho problémů většiny lidí.

Podle knihy Léčebný kód se můžete naučit kód používat a navíc objevíte:

 • Sedm tajemství života, zdraví a prosperity.
 • Techniku okamžitého účinku odstraňující během deseti vteřin každodenní stres.
 • Hledač problémů srdce, jediný test, který formou stručné osobní zprávy určuje zdroj potíží.
 • Při četbě knihy začnete objevovat převratný systém léčící všechny problémy, o nichž víte... a dokonce i takové, o nichž nevíte.

Počet stran: 308

Rozměry: 145 x 215

Vazba: vázaná

Jazyk: český

Náš tip:

Další informace o knize Léčebný kód naleznete v článku Léčebný kód - Existuje pouze jeden zdroj nemocí.

V naší nabídce naleznete také další knihy o duchovních příčinách nemoci a alternativní medicíně.

Informace o značce Knihy

Pod značkou KNIHY naleznete všechny knihy, které máme v nabídce.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


95%
Hodnocení
19.04.2017

S knihami Léčebný kód a Dohoda s nemocí jsem velmi spokojená, odpověděly mi na řadu otázek, které jsem si kladla a neznala na ně odpověď. Slouží jako dobrý návod na zlepšení zdraví.

05.10.2016

Kniha Léčebný kód - je to opravdu výborné ponaučení, obvzláště co se týká stresu a jeho následků. Samotné cvičení má zřejmě kořeny v józe. Pamatuji se na podobné cviky, které se nazývaly mudry. Podívám se někdy do análů, které musím ovšem vyhrabati. Hatajógu jsem kdysi provozoval dvacet let. Nyní se vracím více méně k relaxacím a meditacím. Loyd mi docela dobře zapadá do mého režimu. Kolo a zahrada vyvažují nyní na jaře pracovní činnost. Začíná rúst medvědí česnek a kopřivy. Jsem sice v penzi ale firmu jsem ještě nepověsil na hřebík, proto musím něco činiti pro svou kondici a v tom je mi Loyd nápomocen.

10.10.2014

Kniha Léčebný kód je fantastická, proto jsem ji znova objednala jako dárek pro své známé :)

27.08.2014

Knížka Léčebný kód je výborná a to, co se tam píše, funguje. Doporučoval bych všem si tu knížku přečíst.

07.07.2014

Kniha Léčebný kód mě moc nadchla, už pomáhá i u kamarádky. Velmi se těším na seminář dr. Loyda v Praze, na který jsem se přihlásila díky vašemu odkazu v knize. Děkuji vám.

NAHORU