loading

Lansinoh HPA Lanolin 10 ml

Značka: Lansinoh | Kód: z60597
Lansinoh Lansinoh HPA Lanolin 10 ml
Novinka
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Novinka
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Lansinoh HPA ® lanolin zklidňuje, hojí a chrání bolavé popraskané bradavky kojících matek.
Lansinoh HPA lanolin je ultra čistý stupeň lanolinu, který se rafinuje jedinečným procesem, tak aby byl světově nejbezpečnější a nejčistší. Před kojením nemusí být odstraněn. Jedná se o jediný lanolinový produkt, který získal schvalovací pečeť od Britské nadace pro alergie. Lansinoh HPA® lanolin je vhodné používat jako prevenci několik týdnů před termínem porodu.

Složení:

100% ultra čistý lanolin.

Jak používat:

Naneste Lansinoh HPA® lanolin před, po nebo během každého kojení podle Vašich individuálních potřeb. Sušte bradavky čistou utěrkou. Čistýma rukama vytlačte z tuby Lansinoh lanolin ve velikosti zrnka hrášku a zvláčněte jej mezi prsty.
Opatrně jej rozetřete na celou oblast bradavky. Popřípadě můžete nanést další malé množství do středu jednorázové prsní vložky.

Balení:

10 ml

Náš tip:

V naší nabídce naleznete další přípravky na masáž prsou.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU