loading

Lady-Comp - přirozená antikoncepce

Značka: NaturComp | Kód: z5147
NaturComp Lady-Comp - přirozená antikoncepce
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  8 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Lady-Comp je inteligentní minipočítač sloužící k přirozené kontrole početí pomocí měření ranní tělesné teploty v ústech. Měření je jednoduché, přesné, rychlé a spolehlivé.

Pokud chcete zcela přirozeným způsobem předcházet početí nebo naopak optimálně naplánovat vaše těhotenství bez zásahu jakýchkoliv hormonálních preparátů, je pro vás Lady-Comp zcela jasnou volbou.

Lady-Comp se seznámí s vaším individuálním cyklem a spolehlivě určí vaši plodnost pro nejbližších 24 hodin. Bezpečně a spolehlivě tak zjistíte své plodné a neplodné dny během 60 vteřin, aniž byste zatěžovaly své tělo jakýmikoliv vedlejšími účinky.

Lady-Comp byl zkonstruován týmem gynekologů, programátorů a inženýrů na základě nejnovějších poznatků z oblasti přirozeného plánování rodiny a velkého množství statistických dat pocházejících z klinických výzkumů za posledních 25 let.

Jak Lady-Comp funguje?

Lady-Comp měří bazální teplotu v ústech s přesností na setiny stupně Celsia. Tato data společně s informací o menstruaci uchovává a porovnává se statistickými údaji více než 1 milionu cyklů. Naměřené teploty jsou vyhodnoceny počítačem a poskytnou vám výsledek v té nejjednodušší možné podobě: zelené světlo znamená neplodné dny, červené světlo dny plodné, žluté světlo fáze učení (nejistota). A na tyto údaje se můžete spolehnout již od prvního dne! Spolehlivost v určení plodných a neplodných dnů je 99,3 % (Pearl Index 0,7). Lady-Comp správně vyhodnocuje i komplikované a nepravidelné cykly, identifikuje a eliminuje nepravděpodobná měření teploty (např. horečka).

V přístroji je uložen celkový počet měřených cyklů, průměrná délka jednoho cyklu, průměrné navýšení teploty v cyklu, průměrný počet dnů se zvýšenou teplotou, počet anovulačních cyklů, rozsah ovulace v plus minus dnech. Tato data si můžete prohlížet přímo v přístroji anebo požádat distributora o jejich vytištění.

Ukazatel těhotenství u Lady-Comp:

Lady-Comp ukazuje pravděpodobné těhotenství od 15. dne po možném oplodnění současně blikajícím červeným, žlutým a zeleným světlem. Těhotenství je potvrzeno od 18. dne po početí pomocí současně svítícího červeného, žlutého a zeleného světla.

Lady-Comp:

 • možnost náhled plodnosti v minulosti, současnosti i prognóza do budoucnosti,
 • možnost zapisovat osobní údaje,
 • možnost stažení a tisku dat,
 • pracuje s nabíjecími akumulátory AAA,
 • možnost update Lady-Comp na Lady-Comp baby.

Lady-Comp je vhodný i pro:

 • ženy pracující na směny,
 • ženy s nepravidelným menstruačním cyklem,
 • ženy s malými dětmi (noční vstávání),
 • ženy, které často cestují.

Tabulka srovnání přístrojů NaturComp:

Tabulka srovnání přístrojů NaturComp

Mgr. Margit Slimáková, Ph.D. doporučuje:

Technické parametry:

 • rozměry přístroje: průměr 9 cm, výška cca 2,7 cm,
 • hmotnost přístroje: 130 g včetně baterií,
 • přístroj funguje na 2 AAA akumulátory nebo baterie.

Jak používat:

Denní spolehlivé měření teploty je podstatou fungování počítače. Čím pravidelněji a déle budete teplotu měřit, tím rychleji přístroj porozumí vašemu osobnímu cyklu. Lady-Comp vzbudí pomocí signálu. Zmáčknutím jakéhokoliv tlačítka signál zastavíte. Symbol teploměru svítí a přístroj je připraven k měření. Zasuňte teploměr pod jazyk, dozadu vpravo nebo vlevo od uzdičky a zavřete ústa. Pro zahájení měření teploty zmáčkněte kterékoliv tlačítko. Teploměr bliká. Měření teploty trvá asi 60 sekund. Na displeji se objevují právě měřené hodnoty od 34,50 do 41,00 °C. Ukončení měření se ohlásí signálem a naměřená teplota se objeví na displeji.

Přístroj vypočítává průběh dalšího cyklu a tím i plodnost na podkladě dřívějších dat. Zvýšení teploty způsobené nachlazením, horečkou, nedostatkem spánku, nadměrnou konzumací alkoholu a/nebo konzumací léků ovlivňujících teplotu není přirozené a počítače jej vyhodnotí jako "abnormální". Obecně doporučujeme při horečce, užívání termických léků nebo po "bouřlivých nocích" vynechat ranní měření teploty a nedodávat tak počítači abnormální hodnoty.

Balení:

 • inteligentní počítač Lady-Comp s teplotním senzorem,
 • 2 AAA akumulátory,
 • cestovní taštička,
 • návod k použití v českém jazyce,
 • USB kabel ke stahování dat.

Upozornění:

Přístroj Lady Comp byl klinicky testován. Země původu Německo.

Náš tip:

Pro podporu početí doporučujeme přípravek Be Parents 90 tbl.

V naší nabídce naleznete také další přístroje značky NaturComp.

V případě dotazů můžete využít naši poradnu.

Který přístroj je pro mě vhodnější: Lady Comp - Baby nebo Lady-Comp?

Lady Comp - Baby byl vyvinut speciálně pro páry, které si přejí mít děti. Počítač je vybaven mnoha doplňkovými funkcemi, jež zvyšují možnost otěhotnění. Lady-Comp je určen především k ochraně před neplánovaným těhotenstvím. Oba počítače spolehlivě ukazují plodné a neplodné dny, mohou být proto použity jak k plánování početí, tak i k ochraně před nežádoucím otěhotněním. V případě, že se rozhodnete pro zakoupení Lady-Comp a později si budete přát otěhotnět, je možné původní přístroj doplnit o program Lady Comp - Baby.

Další informace o produktu Lady-Comp naleznete v článku Hormony a zdraví.

Informace o značce NaturComp

Společnost NaturComp zastupuje na českém a slovenském trhu německého výrobce ve světě zcela ojedinělých minipočítačů určených pro přirozené plánování rodiny. Kromě prodeje nabízí NaturComp i poradenství a přípravu článků týkajících se otázek antikoncepce a neplodnosti. Ve vedení společnosti jsou odborníci farmaceutického, elektrotechnického a obchodního vzdělání.

Cílem společnosti NaturComp je dodat na trh vysoce kvalitní, spolehlivé a přitom přirozené prostředky pro plánování početí, jejichž nabídka je podpořena kvalifikovaným poradenstvím. Všechny zdravotní přístroje jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví ČR a mají Dekra certifikáty Evropské unie.

KONTAKT: Ing. Regina Bergerová, NaturComp, Češovská 2/1218, 193 00 Praha 9.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


83%
Hodnocení
03.12.2013

Lady-Comp je zajímavá novinka na trhu. Věřím, že s ním budu spokojená jako jiné uživatelky. Líbí se mi, že nemusím myslet na pilulky. Produkt jsem již doporučila, protože si myslím, že by se měl "dostat" více na veřejnost.

01.11.2009

Lady-Comp používám více než 2 roky a doposud nezklamal. Nikdy nejsem vystresovaná z neplánovaného těhotenství, protože vím, kdy dochází k ovulaci. Je skvělé mít věc, které lze důvěřovat.

01.11.2009

Lady-Comp používám od roku 2006. Toho roku jsem se vdávala a zahájila sexuální život. Předtím jsem nic užívat nepotřebovala. Pro Lady-Comp jsem se rozhodla po pročtení mnoha hororových zkušeností s hormonální antikoncepcí. Lady-Comp miluji a už jsem o jeho zakoupení přesvědčila i mou nejlepší kamarádku. Používání Lady-Comp znamená nula stresu a žádné starosti. Nemusím se obávat neplánovaného těhotenství při každé zpožděné menstruaci, vím že Lady-Comp mi dá vše včas vědět. Miluji tuto možnost. Vyzkoušejte také. Je hoden každé koruny.

01.11.2009

Jsem šťastná, že jsem po 2 letech pilulek ukončila jejich užívání. Nyní, od roku 2006 používám Lady-Comp a skutečně se cítím báječně, dozvěděla jsem se hodně o svém těle a rozumím, co mi projevy těla říkají.

01.11.2009

Úspěšně používám Lady-Comp 14 měsíců a vše bezvadně funguje. Po dlouhou dobu jsem se neodvažovala nikomu o přístroji říci, ale teď, po více jak roce používání, si dovolím podělit se o mé dobré zkušenosti. Lady-Comp funguje! Jestliže přemýšlíte zda koupit či ne, já Lady-Comp určitě doporučuji. Přístroj se v mém manželství skvěle osvědčil a je zcela jasně bez zdravotních rizik, které jsou spojeny s hormony. Navíc pro mne, coby věřícího člověka, je to stejně morální možnost jako přirozené plánování, které navíc Lady-Comp přesahuje.

NAHORU