loading

Kurkumin a piperin 120 tablet

Značka: Ondřej Ullrich | Kód: z56297
Ondřej Ullrich Kurkumin a piperin 120 tablet
Doprava zdarma
Bez laktózy
× Výrobek neobsahuje mléčný cukr laktózu.

Všechny produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobek je buď z přirozeně bezlepkových surovin, nebo u něho výrobce garantuje složení bez lepku.

Všechny produkty Bez lepku

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty z Cholesterol.
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Doplněk stravy Kurkumin a piperin posiluje organismus, přispívá k normálnímu stavu střev, žaludku, napomáhá při snížení množství cholesterolu v krvi. Přidaný Piperin mnohonásobně umočňuje jeho mimořádné působení na lidský organismus. V tobolkách je obsažen vysoký podíl Kurkuminu, pro ideální vstřebatelnost doplněný Piperinem. Kurkumin má prokázáno nejméně 150 léčivých účinků. 

Složení:

Kurkumin, Piperin, kurkuma oddenek, černý pepř plod

Dávkování:

Užívejte 1-2 kapsle denně s jídlem. Vyšší dávky konzultujte s terapeutem nebo lékařem.

Upozornění:

Uchovávejte při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.Těhotné ženy by neměly Kurkumin užívat.Pokud se pokoušíte otěhotnět, mohl by tomu Kurkumin bránit. Jestliže máte nějaké onemocnění, u něhož se projevuje vliv ženských hormonů (např. rakovinu reprodukčních orgánů, myomy nebo endometriózu), je nutné se Kurkuminu vyhnout, funguje totiž podobně jako estrogen.Pokud však již trpíte onemocněním žlučníku, pak by se Kurkumin s Piperinem neměl konzumovat každý denNeužívejte  spolu s léky, které zpomalují srážení krve, jako je aspirin, warfarin, naproxen, ibuprofen, diclofenac, a clopidogrel.Kurkumin může dráždit žaludek a vyvolávat nevolnost nebo průjem.Kurkumin nepříznivě ovlivňuje působení léků snižujících kyselost žaludečních šťáv. Kurkumin neužívejte ani spolu s léky na cukrovku, protože zvyšuje riziko hypoglykemie. Kurkumin také zhoršuje vstřebávání železa, takže ho neberte, pokud trpíte anemií.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete další produkty s Kurkuminem.

Informace o značce Ondřej Ullrich

Vlastní výroba a prodej bylinných tinktur a doplňků stravy v souladu s přirozenými principy přírody.

KONTAKT: Avasa - Ondřej Ullrich, Severovýchodní II 1456/45, Praha 4 - Záběhlice 141 00.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

NAHORU