Doprava ZDARMA od 1 500 Kč | 2 měsíce na vráceníZákaznický servisinfo@prozdravi.cz|+420 468 006 311
0
0
Komplexní pokrmy MANA

Představujeme vám MANA, nutričně kompletní rostlinné jídlo, které skvěle zasytí a dodává tělu 42 esenciálních živin. Obsahuje vyvážený poměr bílkovin, tuků, sacharidů, vlákniny, vitamínů a minerálů. Jako zdravou alternativu klasického jídla ji můžete mít stále po ruce, oceníte ji doma, v práci i na cestách. Navíc je vhodná nejen pro dospělé, ale i pro děti již od 3 let. MANA má dlouhou trvanlivost a jednoduše se skladuje i připravuje.

Bude mi MANA chutnat? A jak si vybrat?

Můžete si vybrat z hotového jídla ve formě nápoje (ManaDrink) nebo z prášku, který smícháte s vodou (ManaPowder). V chuti hotového drinku a prášku je drobný rozdíl. U prášku oceníte, že si ho můžete namíchat v poměru dle chuti, drink zase máte stále připravený po ruce.

Nejoblíbenější je základní příchuť Origin, která je krémová a svěží, sáhnout můžete ale i po čokoládové příchuti Choco. Po ochutnání prvního doušku se na jazyku rozline lehce ovesná chuť, někomu připomíná těsto na palačinky, někdo cítí vanilku. S každým dalším soustem je chuť stále příjemnější.

Všechny příchutě lze kombinovat s dalšími ingrediencemi přesně podle chuti a fantazie. Přidejte do připraveného pokrmu MANA ovoce, zeleninu, ořechy nebo ořechové máslo, koření nebo cokoliv, na co máte zrovna chuť. Připravili jsme pro inspiraci recepty na MANA drinky a pudinky.

Mana Starter Kit
MANA
Mana Starter Kit
do 6.6. u vás

Lze s pokrmy MANA zhubnout/ přibrat na váze?

Tady platí stejná pravidla jako při běžné redukci hmotnosti či přibírání na váze.

  • Při redukci hmotnosti je důležité hlídat energetický příjem, který by měl být nižší než energetický výdej.
  • K udržení stálé optimální váhy by měl energetický příjem odpovídat výdeji.
  • Při nabírání hmotnosti by měl být energetický příjem vyšší než energetický výdej.

V tomto procesu má MANA velkou výhodu, protože se hned z obalu dozvíte přesné výživové informace do detailu. Proto přesně víte, kolik kalorií i živin z pokrmu přijímáte.

Manou můžete nahradit celý jídelníček nebo pouze jedno či dvě jídla denně. Doporučený denní příjem ManaPowderu je 5 x 400 kcal, u ManaDrinku je to 6 x 330 kcal denně. Počet denních porcí je třeba uzpůsobit konkrétním fyzickým potřebám jako je výška, váha, pohlaví, věk, pohybové aktivity. Myslete na to, že MANA je plnohodnotné jídlo, nikoliv pouze doplněk stravy.

Připravte si doma podle receptů dobroty s ManaPowder:

MANA drinky
MANA pudinky
MANA