loading

kGoal

Značka: Minna Life | Kód: z57844
Minna Life kGoal
Doprava zdarma
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

kGoal je chytrá pomůcka sloužící k posilování pánevního dna. Jedná se o interaktivní cvičební systém, který pomocí bezplatné mobilní aplikace v českém jazyce poskytuje informace o průběhu cvičení. Podává zpětnou vazbu o Vaší výdrži, kontrole a síle.

Použití je velmi jednoduché. Po zavedení polštářku do vagíny zapnete mobilní aplikaci a následujete instrukce pro cvičení. Při něm dostáváte okamžitou zpětnou vazbu z ovládání hry, jak vědomě používáte svaly pánevního dna, kdy si máte odpočinout a kdy můžete pokračovat ve cvičení. Po skončení cvičení vidíte výsledek, který Vám dá přehled o síle a výdrži Vašich svalů a přesnosti jejich ovládání. Máte také přístup k historii cvičení, kde vidíte postup Vašeho zlepšování. V aplikaci lze nastavit připomenutí cvičení, aby jste na něj během hektického dne nezapomněla. Cvičení pánevního dna se tak může stát prospěšnou relaxací na závěr dne.

V pánevním dnu jsou uloženy příčně pruhované svaly, které jsou vůlí ovlivnitelné stejně jako ostatní kosterní svaly. Reagují na přetížení a únavu, takže stejně jako po navštívení posilovny i po cvičení s kGoal můžete cítit mírnou únavu svalů.

Technické parametry:

Materiál: lékařský silikon třídy VI bez obsahu ftalátů
Napájení: zabudovaná nabíjecí baterie, napájecí USB kabel
Výdrž baterie na jedno nabití: minimálně 2 hodiny
Doba nabíjení: 1,5 hodiny
Rozměry: 9 x 6,5 x 4 cm
Kompatibilita: telefony s podporou Bluetooth 4.0 a systémemem iOS (8 a novější) anebo Android (od verze 4.3 „Jelly Bean“).

Jak používat:

Udržujte kGoal v čistotě. Po každém použití doporučujeme očistit dezinfekčními ubrousky nebo omýt žínkou, mýdlem a vodou.

Balení:

 • kGoal,
 • nabíjecí USB kabel,
 • lubrigační gel 5 ml,
 • látkový pytlíček pro uchovávání,
 • manuál v českém jazyce.

Upozornění:

kGoal je omyvatelný, ne však vodotěstný. Vyhněte se jeho ponořování. Voda by mohla tlakovým ventilem nebo led diodou natéct do přístroje tím způsobit jeho poškození. Používejte pouze lubrikanty na vodní bází. Olejové a silikonové lubrikanty by mohly poškodit povrch cvičební pomůcky. Nepoužívejte v období těhotenství a šestinedělí. Pokud trpíte gynekologickými problémy, hypertonií, anebo si nejste jista vhodností použití, konzultujte s lékařem.

V případě, že je cvičení nepříjemné, cítíte pálení nebo bolest, s cvičením přestaňte. Pokud se problém opakuje, konzultujte se svým lékařem.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další pomůcky na posílení svalů pánevního dna.

Informace o značce Minna Life

KONTAKT: Intao s.r.o., Lovošská 79, 410 02 Lovosice.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU