loading

Karma - život bez konfliktů (Alexander Svijaš)

Značka: Knihy | Kód: z2667
Knihy Karma - život bez konfliktů (Alexander Svijaš)

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Karma - život bez konfliktů přináší rady, jak se můžeme naučit žít klidně a s radostí bez zbytečných emocí.

Karmické působení v každodenním životě. Zdraví a karma. Každý člověk po něčem touží. Po kariéře, blahobytu, lásce, rodině, dětech, vzdělání, odpočinku, smysluplné tvorbě - a to zdaleka není všecho. Chceme, aby se nám dařilo. Bohužel ne každému se to splní. Většina z nás žije ve světě problémů a emocí, často negativních. Proč je tomu tak? Můžeme udělat něco ke snadnému a rychlému vyřešení problémů, dostat se k vytčenému cíli způsobem, který by nám přinášel jenom potěšení? Jak se můžeme naučit žít klidně a s radostí bez zbytečných emocí? Pokud se vám takové otázky vynořily v mysli, je tato kniha určena právě vám.

Alexander Svijaš, ruský spisovatel, vědec, vynálezce, psycholog a léčitel se věnuje především výkladu karmických vztahů, karmické diagnostice, očišťování jemnohmotných těl apod. Ve svých knihách a přednáškách nabízí čtenářům sebezdokonalení a pochopení těch nejzákladnějších životních otázek.

Úryvek z úvodu:

Najdete zde tréninky, cvičení, pravidla, příklady. Proto můžete ke knize přistupovat jako k zajímavému čtení, ale i jako k příručce vědomého tvoření vlastního života. Života rozumného, bez zbytečného vzrušení a obav. Budete-li se totiž řídit myšlenkami obsaženými v knize, váš život bude trochu méně emocionální, ale mnohem klidnější a předvídatelný. Naučíte se chápat události, které se dějí ve vašem životě. A vědomě si budete přát, aby se stalo to, co nutně potřebujete. Určitě se to pak i stane, neboť tak funguje naše metodika tvorby vlastního života. Když vám něco nevyjde, snadno pochopíte proč. A nebudete se zbytečně trápit. Trochu trápení samozřejmě nevadí, neboť v opačném případě by život ztratil svou chuť a vůni.

Počet stran: 194

Rozměry: 130 x 200 mm

Vazba: brožovaná

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další knihy Alexandra Svijaše:

  • Karma náprava chyb,
  • Karma řešení problémů.

Další informace o knize Karma - život bez konfliktů naleznete v článku Teorie karmických vztahů.

Informace o značce Knihy

Pod značkou KNIHY naleznete všechny knihy, které máme v nabídce.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Poraďte se!

Recenze


100%
Hodnocení
04.04.2014

V knize Karma je skvělé vysvětlení všeho, co se nám děje. Pro všechny, kteří se ptají PROČ (co se týká bytí na tomto světe).

05.03.2014

S knihami Karma - život bez konfliktů a Karma - náprava chyb som veľmi spokojný. Vrele odporúčam. Našiel som to, čo som hľadal.

30.10.2012

Knihu Karma - Život bez konfliktů jsem měla, půjčila jsem jí a už se nevrátila. Je to 1. díl trilogie, takže zbylé dva díly by mi bez ní byly k ničemu. Není to kniha na čtení, nýbrž na práci, takže je potřeba pracovat s trilogií jako celkem. Je to druh knihy, kterou by měla obsahovat každá knihovna určitého druhu lidí. Pokud se o tuto knihu zajímáte, jste připraveni na informace, které obsahuje. Pokud jste připraveni, sami víte, proč knihu chcete a nepotřebujete doporučení. Pokud připraveni nejste, není ještě doba na to, aby vám kniha do života vstoupila. Je tedy dobře, že o knize nevíte, tudíž tohle nečtete. Proto je požadavek na doporučení nebo recenzi v tomto případě irelevantní.

12.01.2010
Velmi poučné čtení.
JaGr
100%

23.04.2018
... pro všechny, kteří se ptají PROČ (co se týká bytí na tomto světe).
Pro: Skvělé vysvětlení všeho, co se nám děje.

Proti: Nic.

Další produkty od značky Knihy

Prohlíželi jste tyto produkty

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK