loading

Joalis Lymfatex 50 ml

Značka: Joalis | Kód: z43810
Joalis Joalis Lymfatex 50 ml
Vege
× Štítek Vege garantuje bezmasé složení.

Všechny vegetariánské produkty

Vegan
× Štítek Vegan garantuje složení pouze rostlinného původu.

Všechny veganské produkty

Bez laktózy
× Výrobek neobsahuje mléčný cukr laktózu.

Všechny produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobek je buď z přirozeně bezlepkových surovin, nebo u něho výrobce garantuje složení bez lepku.

Všechny produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Doplněk stravy Lymfatex obsahující kapky s bylinnými extrakty přispívá k normální funkci lymfatického systému.

Složení:

 • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
 • Normální činnost cévní soustavy
 • Adaptogen - odolnost
 • Antioxidant
 • Krevní tlak
 • Normální hladina cukru v krvi
 • Normální činnost kardiovaskulárního systému
 • Normální činnost ledvin a močového měchýře, Vylučování
 • Pohyblivost kloubů
 • Pohyblivost spermií
 • Udržení normálního krevního tlaku
 • (Před) menstruační a menopauzální komfort

Přídatné látky:

ethanol 20%

Dávkování:

Užívejte 10 kapek 2x denně, není-li doporučeno jinak. Asi 20 minut před užitím a po užití nejezte, nekuřte, nepijte žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívejte kovovou lžičku.

Balení:

50 ml

Upozornění:

Doplněk stravy. Skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami. Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další přípravky na lymfatický systém.

S dotazy ohledně značky Joalis se obracejte na poradkyni - specialistu na preparáty Joalis - Vladimíru Málovou.

Informace o značce Joalis

Joalis jsou jedinečné preparáty informační medicíny. Jedná se o doplňky stravy na čistě přírodní bázi obsahující bylinné extrakty. Vývoj a výzkum preparátů Joalis je založen na dlouholetých zkušenostech mnoha terapeutů a jejich klientů.

V případě dotazů Vám ráda poradí naše specialistka na produkty Joalis Vladimíra Málová.

KONTAKT: ECC - Economy class company s. r. o., Na Výhledech 1234/8, 100 00 Praha 10.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Recenze


90%
Hodnocení
25.04.2017

Jako vždy mě produkty řady Joalis nezklamaly. Dlouhá léta docházím do ordinace pana doktora a zároveň homeopata, který mi velmi pomohl. Na jeho radu si vždy objednám produkt, který je pro můj zdravotní stav aktuálně potřebný. Prvních 14 dní se vždy příznaky zhorší, což je známkou toho, že lék zabírá. Poté se dostaví úleva a značné zlepšení a co je nejdůležitější, odstraňuje se příčina a ne pouze příznak. Všem, kteří jste ztratili naději na zlepšení či úplné uzdravení, jako já kdysi, přeji mnoho štěstí a odvahu zkusit něco nového.

27.05.2016

Jsem normální ženská. Nemám nadváhu, tedy aspoň podle tabulek, konfekční velikost 38, snažím se i pravidelně hýbat, ale mám sedavé zaměstnání. Prostě se v práci ze židle osm hodin nezvednu a je to bohužel znát na těch nejhorších partiích. Jedna moje kamarádka, ze které jsme si vždycky tak trošku stříleli, že je až moc praštěná na zdravý životní styl, pořád mluvila o detoxikaci, očistě a tom, jak jsme zanášeni různými toxiny. Jendou jsem to už nevydržela a řekla jí, že když ví radu na všechno, tak ať mi s tím mým pozadím a stehny pomůže. Nejprve na mne vychrlila spoustu rad a všeho, co musím a mám dělat. No, znáte to. Kdo má dnes dostatek sebekázně, aby sám sobě věnoval denně třeba tři hodiny. Každopádně mne zaujala jedna věc, co řekla. Že moje celulitida velmi pravděpodobně úzce souvisí s lymfatickým systémem a tím, že se zrovna moc nehýbe. Kamarádka pochopila, že potřebuji určitým způsobem instantní řešení. Doporučila mi kapky Lymfatex a upravit pitný režim, ať pro sebe dělám aspoň něco. Po třech dnech užívání mne začalo bolet v krku a cítila jsem, jak se mi zvětšily mandle, také v tříslech jsem cítila určitý tlak. Možná to zní zvláštně, spojovat tyto věci s celulitidou, ale jak mi kamarádka řekla, on se musel nejprve nastartovat celý lymfatický systém. Společně s pitným režimem tím, že jsem přidala doporučené hopsání na trampolíně (Ale to jen jednou týdne. Byla jsem v tu dobu lenivá), jsem začala pociťovat, jak se můj organismus odvodňuje a v problematických partiích začalo docházet k vyhlazování. Když jsem viděla tento posun, tak mi to nedalo. Nakonec jsem stejně skončila u terapeutky a dnes neřeším jen, jak vypadám zvenku, ale hlavně, jak vypadám zevnitř. Protože to moji podobu ovlivňuje naprosto nejvíc.

Kamila

80%

17.06.2019
Myslím, že má účinky. Koupeno spíš jako prevence.
100%

17.06.2019

Další produkty od značky Joalis

NAHORU