loading

Jak je to s Aloe

Proč právě Aloe Vera?

Aloe Vera je bohatá na vitamín A, C, E a na vitamíny skupiny B, na spoustu minerálů, enzymů, aminokyselin a dalších látek. Je významným antioxidantem. Přispívá k normální hladině krevního cukru, k normálnímu trávení, k přirozené obranyschopnosti, k detoxikaci organismu, k normálnímu stavu pokožky a potlačuje napětí a únavu.

Aloe Vera šťáva nebo gel?

Šťáva z aloe má zcela přirozeně vodnatou konzistenci. Gelové konzistence se u šťáv z aloe dosahuje přidáním zahušťovadel (např. pektinu, xylitolu aj.). Rovněž chutí je šťáva z aloe pouze velmi jemně nakyslá až bezvýrazná, jakékoliv příchutě jsou dodávány navíc a nemají s přirozenou chutí nic společného. Žádná z těchto složek není v produktu přítomna, obsahuje pouze zcela nezbytně nutné množství konzervantů a regulátor kyselosti v celkovém množství 0,3%, zbylé množství 99,7% tvoří čistá šťáva z aloe.

Konzervanty obsahuje z toho důvodu, že nejdůležitější složkou šťávy jsou kromě vitamínů, minerálů, aminokyselin a podobně polysacharidy s dlouhým řetězcem, což jsou kromě jiného nejsilnější imunostimulátory rostlinného původu. Ovšem jako takové jsou polysacharidy velmi náchylné k rozpadu na neúčinné jednoduché cukry, proto je k jejich zachování kromě velmi šetrné technologie zpracování opravdu nezbytné použití minimálního množství konzervačních látek. AloeLive je tvořená z 9,6 % polysacharidy. U produktů LR cosmetics je to pouhých 4,4 % (přílohy rozborů v akreditované nezávislé zkušební laboratoři v Kolíně v Německu). Čistá šťáva zcela bez konzervantů nebude tedy obsahovat žádné polysacharidy.

Produkty AloeLive jsou dlouholetým držitelem certifikátu IASC (v příloze). Není tedy pravda, že by šťáva obsahovala méně aktivních látek než gel. Záleží na vás, do jakého produktu chcete investovat své peníze. Pokud někomu vyhovuje spíše gel, Pharma Activ nabízí Aloe také ve formě gelu.

Proces výroby Aloe Vera šťávy

 
Aktivní filtry:
Jak je to s Aloe×
6 produktů
Řadit dle:oblíbenosticeny
NAHORU