loading

Intenzivně vyživující tělový krém Reve de Miel (Ultra Comfortable Body Cream) 200 ml

Značka: Nuxe | Kód: kNX094
Nuxe Intenzivně vyživující tělový krém Reve de Miel (Ultra Comfortable Body Cream) 200 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Intenzivně vyživující tělový krém Reve de Miel (Ultra Comfortable Body Cream) vaše pokožka bude jemnější a hebká.

Vlastnosti:

  • hloubkově regeneruje,
  • hydratuje, vyživujeí a odstraňuje pnutí,
  • pokožku zjemňuje,
  • navrací pružnost a vláčnost,
  • chrání před působením vnějších vlivů,
  • jemná textura se lehce vstřebává,
  • nezanechává mastný film,
  • vhodný pro suchou a citlivou pokožku.

Jak používat:

Aplikujte na umytou pokořku celého těla.

Produkt je také v sekcích

Hydratace pokožky

Informace o značce Nuxe

Název kosmetické značky NUXE, který vznikl příznačným spojením slov Nature (příroda) a Luxe (luxus), naznačuje, že se tato společnost specializuje na luxusní přírodní kosmetiku. Ve Francii byly laboratoře NUXE založeny už v 50. letech minulého století a v roce 1989 je přebírá Aliza Jabès, podnikatelka s vášní pro aromaterapii a phytoterapii.

Prvním velkým úspěchem se o dva roky později stal multifunkční suchý olej Huile Prodigieuse® s jednoduchým a všestranným použitím, příjemnou texturou i okouzlující parfemací. V průběhu 90. let značka NUXE ztrojnásobila své prodeje díky novému marketingovému týmu a v roce 2002 byly v Paříži otevřeny první luxusní lázně pod záštitou NUXE.

Následujícího roku se produkty NUXE začínají dostávat i za hranice rodné Francie a v současnosti se už prodává v 58 zemích po celém světě. Přírodní kosmetika NUXE kombinuje vysokou efektivitu s požitkem během aplikace, řídí se přísnými etickými zásadami a je jednou z nejlépe prodávaných značek ve francouzských lékárnách. Zatímco Aliza Jabès sbírá ocenění v podnikatelském světě, její produkty jsou velmi často oceňovány v nejrůznějších kosmetických žebříčcích. Pro přírodní kosmetiku NUXE je typický pečlivý výběr příroních ingrediencí, vyhýbá se minerálním olejům, parabenům a složkám živočišného původu (s výjimkou včelích produktů), náročně testuje efektivitu i snášenlivost a přispívá k udržování životního prostředí.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Další produkty od značky Nuxe

NAHORU