loading

Inteligentní fitness náramek

Značka: Veroval | Kód: z52678
Veroval Inteligentní fitness náramek
Doprava zdarma
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }}
{{ product.price }}
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 29 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 29 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu nebo do výdejního automatu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 6 měsíců
  × Lhůta na vrácení 6 měsíců

  6 měsíců na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 6 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Inteligentní fitness náramek nabízí cílenou analýzu pohybu.

Inteligentní fitness náramek určuje spotřebu energie v kaloriích, dobu trvání aktivity a vzdálenost. Individuálně volenými aktivitami jsou chůze, běh, plavání a jízda na kole. Fitness náramek nabízí funkci stopek, zobrazení spotřebovaných kalorií i rozsáhlou analýzu spánku. Náramek je vodotěsný do 30 metrů a nabízí také integrované měření pulsu a krokoměr. Data lze sdílet se všemi zařízeními Veroval pro osobní diagnostiku. Přenos dat probíhá prostřednictvím Bluetooth (aplikace pro chytrý telefon) nebo adapteru USB Bluetooth (PC), který je součástí balení. Ukládání dat je snadné s pomocí softwaru Veroval medi.connect nebo aplikace pro chytré telefony.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další sportovní pomůcky.

Informace o značce Veroval

Společnost Veroval se zabývá distribucí přístrojů na měření tlaku, domácích testů a fitness pomůcek pro kontrolu tělesné hmotnosti.

KONTAKT: HARTMANN - RICO a.s., Masarykovo nám. 77/664, 664 71 Veverská Bítýška.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU