loading

Indikátorové pH papírky (5,0-9,0) 200 ks

Značka: Fisher Scientific | Kód: z3693
Fisher Scientific Indikátorové pH papírky (5,0-9,0) 200 ks
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Indikátorové pH papírky s rozsahem měření pH 5,0-9,0 jsou vhodné pro orientační měření pH, např. při zjišťování kyselosti organismu a následné úpravě stravovacího režimu. Tyto pH papírky jsou určeny především pro ty, kdo jsou zvědaví, kam až může jejich pH stoupnout při dobře provozovaném odkyselujícím životním stylu.

Acidobazická rovnováha je rovnováha kyselin a zásad uvnitř organismu, tj. stálý poměr mezi jejich tvorbou a odbouráváním, respektive vylučováním. Hodnota pH určuje stupeň kyselosti (pH < 7) či zásaditosti (pH > 7) organismu, pH 7 je neutrální.

Pokud na základě měření zjistíte, že je váš organismus překyselený, doporučujeme vyzkoušet produkty, které pomáhají snížit překyselení organismu.

Jak používat:

 • K vyšetření použijte čerstvou moč odebranou do čisté nádoby bez stop mycích prostředků a dezinfekcí.
 • Vyjměte z krabičky jeden proužek a krabičku uzavřete.
 • Indikátorový pH papírek namočte na 1-2 vteřiny do nádobky s močí a pak jej vytáhněte.
 • Po jedné minutě působení vyhodnoťte zbarvení papírku vizuálním srovnáním s přiloženou barevnou stupnicí.

Balení:

200 ks

Upozornění:

Nejedná se o přesný způsob stanovení pH, ale pouze o orientační. Vliv léčiv nebo jejich metabolitů na jednotlivé testy není dosud v plné míře objasněn. Ve sporných případech doporučujeme opakovat vyšetření moče po vysazení medikamentu. Citlivost testů je ovlivněna variabilitou složení moče. Výsledky měření jsou pouze orientační. Při pH, které je nižší než udává rozsah papírků, se papírek nemusí zbarvit. Není to závada papírku, ale jeho vlastnost. Pokud je naopak pH vyšší, než udává rozsah, zbarví se papírek barvou pro maximální hodnotu. Skutečné pH může být i vyšší. Balení se může lišit.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky na překyselení organismu.

Pokud chcete zjistit víc informací o překyselení organismu, doporučujeme si přečíst články o překyselení organismu a knihu Pryč s kyselostí (Kurt Tepperwein, Prof.).

Informace o značce Fisher Scientific

KONTAKT: Fisher Scientific, spol. s r.o., Kosmonautů 324, 530 09  Pardubice.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


87%
Hodnocení
10%

17.06.2019
Idikátorový papírek se nikomu z rodiny vůbec nezbarví, což mi přijde, že není možné. Přitom před rokem při použití papírku od jiného výrobce bylo pH úplně v pořádku a životosprávu jsme nijak nezměnili. Na základě toho usuzuji, že tyto papírky nefungují. Ráda bych věděla, jakou zkušenost udělali s těmito papírky jiní.
70%

17.06.2019
Pouze pro hrubou orientaci.
Pro: Vhodný rozsah pro měření pH moče.

Proti: Asi jsem barvoslepý, ale barva papírku se mi odečítá špatně, obzvlášť na doporučeném bílém pozadí. O něco lepší je šedé.

100%

17.06.2019
Fungují, jak mají.
100%

17.06.2019
Spokojenost.
100%

17.06.2019
Je to dobré pro sledování acidobazické rovnováhy.

Další produkty od značky Fisher Scientific

NAHORU