loading

Hypertonic ampule 30 x 10 ml

Značka: Quinton | Kód: z56971 | Doplněk stravy
Quinton Hypertonic ampule 30 x 10 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Hypertonic je za studena mikrofiltrovaná mořská voda z oceánu získávána z planktonových oblastí, která obsahuje kompletní spektrum mořských iontových minerálů (stopových prvků) v organické formě (celkem 78 prvků).

Přípravek Hypertonic je díky mořské plazmě schopný pronikat buněčnou stěnou a vyživovat tak buňky. Je zdrojem přirozeného přísunu minerálů prostřednictvím transmineralizace. Hypertonic je doporučený pro osoby, které absolvují náročný fyzický trénink nebo vyšší fyzickou zátěž.

 • nastoluje rychle prostředí k bezchybné komunikaci jednotlivých buněk lidského těla,
 • přispívá výrazně k obnově katalických funkcí,
 • podporuje tělo ke správné funkci a odolnosti,
 • pomáhá aktivovat a regulovat normální metabolismus,
 • pomáhá aktivovat normální činnost imunitního systému.

Složení:

přírodní čerstvá mořská voda zpracovaná studenou mikrofiltrací, bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní (26.22 <26,5 Ro Ohms/cm2/cm 45000) 

Dávkování:

Aktivní dávkování: užívejte 2 ampulky 2 x denně (2 ráno a 2 v poledne).

Udržovací dávkování: užívejte 1 ampuli 2 x denně (1 ráno a 1 v poledne).

Pokyny pro užívání:

 • užívejte alespoň 10 minut před jídlem co nejvíce nalačno. Ideálně ráno po probuzení, případně v poledne před jídlem a také večer před spaním,
 • před polknutím podržte mořskou plazmu chvíli v ústech,
 • pokud možno 10 minut po užití nepijte jiné tekutiny,
 • za optimální dávku je považován objem v rozmezí od 1 do 4 ampulí denně.

Balení:

30 x 10 ampulí - dávka na 7 až 15 dní

Upozornění:

Doplněk stravy. Při dlouhodobém užívání jsou vhodné lékařské kontroly. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není
náhradou pestré stravy. Přípravek není tepelně ani chemicky upravován.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky s minerály a stopovými prvky.

Informace o značce Quinton

Společnost Quinton Czech Republic s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Quinton pro Českou republiku a Slovensko. Jedná se zejména o doplňky stravy (100% přírodní), konkrétně koloidní minerály v organické formě. Od roku 2014 se zařadila mezi celkově 24 zemí distribuujících produkty mořské plazmy Quinton po celém světě. Produkt je unikátní zejména svým minerálním složením, které svým poměrem minerálů a stopových prvků odpovídá vnitřnímu prostředí našeho organismu. Každá nová vyrobená série mořské plazmy je podrobena několika testům a pečlivému rozboru v certifikovaných laboratořích fungujících za velice přísných farmaceutických podmínek. Cílem je dostávat na trh pouze přírodní produkty, které jsou svým složením naprosto přirozené a napomáhají tak správnému fungování organismu, neubližují přírodě a nemají negativní vliv na životní prostředí. To se daří již po více než 100 let díky biologovi a uznávanému vědci Renému Quintonovi a jeho mořské plazmě.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

NAHORU