loading

Hydratační voděodolné tělové mléko na opalování SPF 10 Sun+ 150 ml

Značka: Avon | Kód: kAV13367XX
Avon Hydratační voděodolné tělové mléko na opalování SPF 10 Sun+ 150 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Voděodolné hydratační opalovací mléko SPF 10 s technologií Derma 360° se zklidňující aloe a komplexem z bambuckého másla.

Aktivní látky:

  • složení s technologií Derma 360° se rychle vstřebává do pokožky, nezanechává bílé stopy a napomáhá vytvářet optimální prostředí pro tvorbu vitaminu D,
  • vitamin D je velmi podstatný pro zdravý vzhled pokožky,
  • chrání díky SPF 10.

Vlastnosti:

  • chrání před UVA/UVB zářením,
  • poskytuje intenzivní hydrataci,
  • zanechává pokožku jemnou na pohled i na dotek,

Jak používat:

Nanášejte 15 minut před pobytem na slunci a dále dle potřeby. Aplikujte opakovaně, zejména po plavání, osušení či nadměrném pocení.

Informace o značce Avon

AVON je celosvětově vedoucí společnost přímého prodeje v oblasti kosmetiky - je špičkou i v oblasti vývoje nových technologií. Své výrobky prodává ve více než 100 zemích světa a ročně je vytištěno 600 miliónů katalogů v 25 světových jazycích. Oddělení výzkumu a vývoje AVON - SKIN CARE LABORATORIES v New Yorku každoročně vyvine a otestuje 600 výrobků. Mezi přední světové kosmetické firmy zařazuje AVON i více než 80 patentů. Na českém trhu působí již od roku 1991.

Všechny produkty jsou výhradně na rostlinné bázi při maximálním využití přírodních přípravků, ze kterých se díky složitým technikám daří získávat účinné výtažky.  Žádné výrobky značky AVON nejsou testované na zvířatech.

V rámci svého zaměření zejména na ženy se Avon věnuje i celosvětovým nadacím a podpoře výzkumu rozličných chorob a vývoje léků. Výtěžky z prodeje některých produktů AVON pomáhají bojovat proti rakovině prsu a domácímu násilí.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU