loading

Hydratační sprej optimalizující opálení SPF 50 Ideal Soleil (Bronze Spray) 200 ml

Značka: Vichy | Kód: kVI388
Vichy Hydratační sprej optimalizující opálení SPF 50 Ideal Soleil (Bronze Spray) 200 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Ochranný tělový sprej pro muže i ženy poskytuje širokospektrální ochranu pro získání zdravé a prozářené barvy díky vysoce účinným filtrům. Sprej působí ve třech rovinách: pro ochranu a oslnivější barvu, pro jednotné a dlouhotrvající opálení a pro rychlejší opálení.

Aktivní látky:

  • SPF 50 ochrana proti UVB a UVA záření a dlouhovlnnému UVA záření pro získání zdravé a prozářené barvy díky vysoce účinným filtrům,
  • velmi účinné hydratační složky,
  • Tyrosin C v komplexu tyrosin + kofein pro optimalizaci a urychlení přirozených mechanismů tvorby melaninu.

Vlastnosti:

  • poskytuje vysokou komfotrní ochranu,
  • voděodolný,
  • intenzivně hydrtauje,
  • optimalizuje a urychluje opálení.

Jak používat:

Aplikujte před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte produkt opakovaně v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem.

Informace o značce Vichy

Od svého založení v roce 1931 mají Laboratoře VICHY odvážný cíl: snažit se porozumět pokožce, která je životně důležitý orgán. Proto stále spolupracují s vědeckými a lékařskými organizacemi. Vědecká metoda VICHY je založena na sblížení medicíny a kosmetiky, díky níž pokročili od fyziologické expertizy k objevu nových molekul. Laboratoře VICHY vytvořily ucelenou řadu pěstících přípravků s termální vodou z Vichy, kombinovanou s aktivními látkami vyvinutými farmakologickým výzkumem. Řada přípravků VICHY umožňuje korekci a prevenci nedokonalostí pokožky v každém fyziologickém období: hydratace, výživa, stárnutí, ochrana před sluncem, pomerančová kůže, vypadávání vlasů. U svých přípravků dbají na dobrou toleranci a na originalitu jejich textury. Všechny přípravky VICHY respektují etický kodex VICHY, který je zárukou nezávadnosti a účinnosti.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Poraďte se!

Prohlíželi jste tyto produkty

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK