loading

Hydratační oční péče Hydra Zen Yeux (Anti Stress Moisturising Eye care) 15 ml

Značka: Lancome | Kód: kLA546
Lancome Hydratační oční péče Hydra Zen Yeux (Anti Stress Moisturising Eye care) 15 ml
Doprava zdarma

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Hydratační oční péče s jemnou gelovou texturou je určen pro efektivní péči o citlivé oční okolí. Účině redukuje tmavé kruhy, otoky a únavů očí.

Aktivní látky:

  • Neurocalm Complex - francouzská růže, Mu Dan Pi, moringa - redukuje známky stresu, chrání oční okolí před škodlivými vlivy,
  • výtažek z kaštanu, kofein a břečťan - redukuje otoky a kruhy pod očima,
  • kyselina hyaluronová, glycerin - dlouhodobě hydratují.

Jak používat:

Každé ráno a večer aplikujte na oční okolí.

Informace o značce

Armand Petitjean, zakladatel francouzské kosmetické značky Lancome, věnoval svůj život jedinému snu - dopřát ženám tu nejlepší péči na světě pro jejich pleť a tělo. Jako symbol pro svoji značku vybral růži. Růže se objevuje jako vzácná složka mnoha dámských parfémů, ale i kosmetiky.

Lancome klade velký důraz na výzkum nových vysoce kvalitních složek, brilantních textur a také na harmonii mezi vůní a barvou. Lancome kosmetika proto vaši pleť doslova hýčká. Lancome dekorativní kosmetika vám nabídne širokou paletu zkrášlujících přípravků, ze kterých přímo čiší francouzský šarm.

Společnost Lancome je známá svými působivými reklamními kampaněmi. Mezi známé tváře této značky patří Isabella Rosselini, Juliette Binoche, Inés Sastre a Uma Thurman. Nechte se i vy okouzlit opojnými a podmanivými esencemi, které obsahují parfémy Lancome. Získají si vás na první přivonění. Ženy zbožňují legendární parfém Lancome Tresor, který vyniká svou dlouhotrvající jemnou a sladkou vůní. Stejně oblíbená je květinově ovocná Lancome La Vie Est Belle. Muži jsou věrní toaletní vodě Lancome Hypnose Homme, která je tvořena vyváženou kombinací tří vonných vrstev.

Podrobnější informace o značce Lancome si můžete přečíst v našem magazínu.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU