loading

HiBall - systém na posilování svalů pánevního dna

Značka: Virtshop CZ | Kód: z46071
Virtshop CZ HiBall - systém na posilování svalů pánevního dna
Doprava zdarma
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 6 měsíců
  × Lhůta na vrácení 6 měsíců

  6 měsíců na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 6 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

HiBall je jedinečný elektronický systém na posilování svalů pánevního dna, u kterého dostáváte okamžitou zpětnou vazbu.

HiBall je voděodolná pomůcka, která používá trojrozměrnou technologii pro měření zátěže svalů pánevního dna při cvičení Kegelových cviků. Byla navržena k obnovení napětí v pánevních svalech, posílení jejich pevnosti a zlepšení jejich ovládání. Může, ale nemusí, být ovládána chytrým telefonem (dostupná pro iOS a Android) analyzuje čtyři aspekty vašeho cvičení: intenzitu, sílu, výdrž a opakování. Chytrá aplikace vede uživatelky k provádění Kegelova cvičení efektivněji a účinněji. Maximálních výsledků dosaženo v kratším čase.

Svaly pánevního dna jsou pro ženu velmi důležité. Ač se v každodenním životě prakticky nepoužívají, v některých fázích života jsou velmi namáhané a jejich ochabnutí proto může každou ženu potkat kdykoliv. Faktem je, že se svaly pánevního dna neposílí během běžné sportovní aktivity.

Cvičení s HiBall je vhodné nejen pro ženy po porodu ke zlepšení kondice pánevních svalů, ale pomůže také zlepšit držení těla, sníží bolestivost zad, sníží nebo úplně vyřeší problémy s inkontinencí, ovlivní správné uložení a postavení orgánů malé pánve a zlepší sexuální prožitky.

Při cvičení Kegelových cviků můžete totiž zapojit nesprávné svaly (stehenní nebo hýžďové namísto svalů pánevního dna). Cviky tak budou prováděny nesprávně a výsledek, kterého chcete dosáhnout, bude v nedohlednu. Když stlačíte svaly okolo HiBall, dostanete okamžitou zpětnou vazbu na to, jak dobře jste cvik vykonala. V režimu off-line bude HiBall vibrovat silněji, pokud ho silněji zmáčknete. Pokud připojíte HiBall k chytrému telefonu, uvidíte v aplikaci online měřič tlaku, statistiky vašich cvičení a mnoho dalšího.

Vibrace na konci každé kontrakce vás odmění potěšením založeným na vašem výkonu. Senzor tlaku zaznamená dokonce i jen 1 % zlepšení. Cvičení vám tak dává pocit pokroku i při dosažení malých zlepšení a přitom stačí cvičit pouze 10 minut denně. Použití aplikace je tak jednoduché, jako hraní hry na mobilním telefonu. Vaše dosažené výsledky jsou v mobilní aplikaci umístěny v žebříčku výsledků uživatelek na celém světě a to vás může více motivovat.

HiBall vznikl pod vedení pana Degang Lin, člena čínské sexuologické společnosti. Mezi členy týmu, kteří se na vývoji HiBall podíleli, patřili IT odborníci, průmysloví návrháři, porodníci, gynekologové, vědečtí a výzkumní pracovníci. Výzkum trval 12 měsíců a za tuto dobu byl výrobek neustále vylepšován.

Jak používat:

Před použitím si důkladně přečtěte návod k použití.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další přípravky na ženské pohlavní orgány.

Informace o značce Virtshop CZ

KONTAKT: Virtshop CZ s.r.o., Letců 1005, 500 02 Hradec Králové 2.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU