loading

Harmonie zdraví, krásy a vitality (Mgr. Antónia Mačingová)

Značka: Knihy | Kód: z4530
Knihy Harmonie zdraví, krásy a vitality (Mgr. Antónia Mačingová)

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Kniha Harmonie zdraví, krásy a vitality je volným pokračováním bestselleru Zhubněte jednou provždy (Mgr. Antónia Mačingová).

Autorka v této nové knize vysvětluje jednoduchý princip přechodu od běžného stravování ke správnému stravování. Běžné stravování a nevhodný způsob rozmýšlení o sobě způsobuje to, že jsme snadnou kořistí farmaceutického průmyslu a drahých, často neúčinných doplňků stravy. V knize Harmonie zdraví, krásy a vitality najdete i velké množství receptů pro lidi, kteří nekonzumují maso.

V knize Harmonie zdraví, krásy a vitality dále pak naleznete ukázku nejen vánočního menu, ale i příběh Simonky, žákyně Antónie Mačingové. Simonka je jednou z vás. Uvidíte proměnu jejího fyzického těla a v receptech to, jak se při odbourání zděděných a získaných návyků změnila na kreativní mladou ženu, jejíž kuchyně je nejen chutná, ale i zdraví a tělu prospěšná. Pochopila, že jen my sami jsme tou překážkou, která nám brání být spokojenými a šťastnými lidmi.

Jojo efekt se neprojeví v tom případě, pokud se nevrátíte do původních stravovacích návyků.

Úryvek z úvodu:

Jelikož způsob stravování, který nabízím, je levný a účinný, velké množství odborníků jej začalo napadat. Tvrdí, že je tam málo bílkovin, jiní zase, že je tam málo sacharidů, a přitom vůbec nevědí, o čem to celé je. Hodnotí jen na základě prvního pohledu, místo toho, aby si tím prošli. Přitom vůbec není pravda, co tvrdí. Každá jedna plodina určená ke konzumaci obsahuje v sobě i bílkoviny (ty jsou živočišné a rostlinné) i sacharidy. Stravuji se takto již druhé desetiletí, a pokud by byla pravda, že je tento můj způsob nevyhovující, tak již tady dávno nejsem. Opak je pravdou. Byla jsem na biorezonančním vyšetření vnitřního prostředí a paní doktorka mi řekla, že moje vnitřní orgány jsou v takové kondici, v jaké je mají 18 letá děvčata.

(...)

Zjistila jem, že stravování, které nabízím, má diagnostický charakter. Již od začátku se začínají "ozývat" orgány, které jsou zatížené stresujícími, stále se opakujícími myšlenkami. Tak ku příkladu: hněv, zloba a stresy zatěžují žlučník a žaludek. Slabý pitný režim k tomu způsobí, že se tvoří žlučníkové kameny. Jsou dvě cesty (stále máme minimálně dvě cesty, ať jde o jakýkoliv problém), jak se kamenů zbavit. První je rozpoznání příčiny stresu a změna sebe sama v reakci na stresovou situaci. Druhou cestou může být úprava stravy a hlavně dodržování pitného režimu. Ideál = spojení první a druhé cesty.

Rozměry: 150 x 215 mm

Počet stran: 191

Vazba: vázaná

Jazyk: český

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další zdravé kuchařky.

Další informace o knize Harmonie zdraví, krásy a vitality naleznete v článku Harmonie zdraví, krásy a vitality.

Informace o značce Knihy

Pod značkou KNIHY naleznete všechny knihy, které máme v nabídce.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


87%
Hodnocení
27.09.2016

Po knížkách Zhubněte jednou provždy a Harmonie zdraví, krásy a vitality jsem toužila celý život, neboť mě naučily správnému stravování. Nechci se už nikdy vrátit, ke knedlíkům se zelím a vepřovým masem.

25.07.2014

Knihu Harmonie zdraví, krásy a vitality jsem obstarala se záměrem využít receptů na vyváženu stravu. Mám zkušenosti s prvním dílem. Kniha splnila očekávání, jsem spokojená, a rady obsažené v knize s radostí využívám.

26.06.2014

Jsem nadšená paní Antonií Mačingovou! Již třetí měsíc se podle ní stravujeme, nikdy už nebudeme jinak. Je to velice moudrá paní! Manželovi se po měsíci srovnal krevní obraz, cukr a kyselina močová se dostaly do normy. Když jsem porovnávala loňské a letošní rozbory krve, nevěřila jsem svým očím! Dceři se srovnal tlak. Ubýváme na váze. Knihy paní Mačingové bych doporučila všem lidem se zdravotními problémy! Je fakt, že by přišli o práci všichni výživoví poradci, výrobci potravinových doplňků, i lékaři! Ona by měla vystupovat v TV pořadech! Její očistná dvacetosmička je opravdový zázrak! Bylo by třeba vydávat její knihy, levně je prodávat, aby na ně dosáhli všichni! Všechny knihy této autorky bych doporučila všem lidem! Na váš dotaz odpovídám, s knihou Harmonie zdraví, krásy a vitality jsem nadmíru spokojená! Doporučuji všem lidem!

05.05.2014

Knihu Harmonie zdraví a stravování a očistu podle ní bych doporučila všem, kteří jsou i mírně při těle. Paní Mgr. Mačingová by měla mít pořad v televizi. Její metoda očisty těla a ztráty tuku je jedinečná! Předtím jsem vyzkoušela všechny diety a nakonec jsem v důsledku toho skončila obalená tukem! I to paní Antonia ve svých knihách vysvětlila. Věřím, že se konečně všeho léty nasbíraného tuku zbavím! Knihy Mgr. Mačingové kupuji proto, že její metoda očisty a ztráty tuku je nenásilná, přirozená a změní člověku stravovací návyky navždy. Dozvěděla jsem se o nich náhodou, když jsem po třech letech potkala známou, která kdyby mě neoslovila, bych klidně minula. Byl to jiný člověk! Z plnoštíhlé holčiny, byla štíhlá! Okamžitě jsem koupila titul Zhubněte jednou provždy a druhý den začala stravování "podle Mačingové". Jídla byla chutná, tak se ke mně přidal i manžel. Dnes začínáme druhou dvacetosmičku. Manžel sportuje, má o 7 kg tuku méně, já jen chodím na delší procházky, mám o 5 kg tuku méně. Cítíme se skvělě, už víme, že se k původnímu stravování nevrátíme! Všechny diety, které jsem držela celý život mi byly k ničemu, naopak mi přidaly na tukových zásobách! Paní Mgr. Mačingová, děkuji vám! Vaše knihy mají obrovský význam !

08.04.2014

Kniha Harmonie zdraví, krásy a vitality obsahuje výborné, rychlé a lehké zeleninové recepty. Doporučuju všem, kdo se chtějí stravovat doma rychle, zdravě, ale i vcelku levně.

NAHORU