loading

Háček na klíšťata 2 ks

Značka: Dědek Kořenář | Kód: z3321
Dědek Kořenář Háček na klíšťata 2 ks
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Speciální háčky na klíšťata umožňují odstranění přisátých klíšťat z kůže zvířat i lidí. Velký háček je určen pro velká a střední klíšťata, menší háček pro malá a velmi malá klíšťata.

Háčky představují velmi efektivní cestu k odstranění všech klíšťat jakékoliv velikosti na jakékoliv části těla, přičemž:

 • nedochází k uvíznutí hlavičky zavrtaného klíštěte v kůži,
 • nedochází ke stlačení a prasknutí nasátého klíštěte, což omezuje přenos zárodků lymské boreliózy, babeziózy a dalších možných infekcí,
 • není nutno používat další látky,
 • odstranění je velice rychlé (trvá několik sekund) a nebolestivé.

Balení:

1 velký háček, 1 malý háček

Upozornění:

V naší nabídce naleznete také další produkty, které mají příznivý vliv na organismus při napadení klíštětem.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také produkt Ixoderm k odstranění klíštěte 10 ml a další přípravky při napadení klíštětem.

Informace o značce Dědek Kořenář

Bylinář a léčitel Břetislav Nový vyrábí vlastní bylinné čajové koncentráty, zevní bylinné prostředky, bylinné pleťové vody a bylinné oleje a masti, které v naší nabídce naleznete pod ochrannou známkou DĚDEK KOŘENÁŘ.

KONTAKT: NOVY s. r. o., Staré Čivice 226, 530 06 Pardubice 6.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


99%
Hodnocení
19.04.2017

Háček na klíšťata je absolutně vynikající, vytáhli jsme s ním i úplně miniaturní klíšťata. Bez toho si to neumím představit, bylo to vždy peklo vytáhnout klíště.

21.10.2016

Neznám lepší nástroj na odstranění klíšťat než Háček na klíšťata, který prodáváte. Používala jsem ho v ordinaci, nyní ho nakupuji pro své známé a kamarády, brzy budu opět objednávat. Nedávno jsem vyzkoušela větší háček na odstranění klíštěte u psa a byla to otázka několika vteřin. I přiložený leták s návodem "jak na to" a zopakováním základů resuscitace je přínosný. V jednoduchosti je síla!

11.10.2016

Objednali jsme si u vás háčky na klíšťata, se kterými jsme byli již v minulosti velmi spokojeni. Původní háčky nám zabavily děti pro svoje zvířecí mazlíčky, takže jsem si je znovu objednali – hned dvoje. Výrobek doporučujeme všem svým známým.

06.10.2016

Háček na klíšťata je perfektní a velmi žádaný. Klíšťata, i když jsou velmi malá, je možno perfektně odstranit celá a to tak, že nemají tendenci být rozmačkaná nebo odtržená. Tyto pinzety lze použít na klíšťata u lidí, ale hlavně u zvířat, kdy nejde o tahání a škubání za chlupy.

17.12.2014

S háčkem jsem velmi spokojena, je to nejlepší vynález na vytahování klíšťat hlavně pro zvíře, protože vytažení klíštěte je velmi rychlé.

Další produkty od značky Dědek Kořenář

NAHORU