loading

GinkgoMax + Lecitin 90 tob. + 30 tob. ZDARMA - POMAČKANÁ KRABIČKA

Značka: Simply You | Kód: zSLEVA0873 | Doplněk stravy
Simply You GinkgoMax + Lecitin 90 tob. + 30 tob. ZDARMA - POMAČKANÁ KRABIČKA

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty z Zapomnětlivost.
Děkujeme za pochopení.

Popis:

GinkgoMax + Lecitin je doplněk stravy, který podporuje normální mozkovou činnost. GinkgoMax + Lecitin je unikátní svým vysokým obsahem standardizovaného extraktu Ginkgo biloby a také vysokým obsahem lecitinu.

Složení v 1 tobolce:

1200 mg  Lecitin
  • Duševní rovnováha
  • Mikrocirkulace krevního systému
  • Kognitivní funkce
  • Antioxidant
  • Periférní oběhový systém - oči - slyšení
  • Normální činnost mozku

Přídatné látky:

včelí vosk, sójový olej, želatina, glycerin, karamel, čištěná voda

Dávkování:

Užívejte 1 tobolku denně, nejlépe po jídle. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.

Balení:

90 tobolek + 30 tobolek ZDARMA - dávka na 4 měsíce

Upozornění:

Doplněk stravy. Ukládat mimo dosah děti! Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Obsahuje sóju. Zvýšené opatrnosti je nutné dbát při současnem užívání léků proti srážlivosti krve. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C.

Náš tip:

Přípravky Da Vinci Academia jsou vyráběny v souladu s nejnovějšími poznatky moderního výzkumu a vědy. Odráží se v nich princip optimálního souznění mezi přírodou a potřebami lidského organismu. Da Vinci Academia podporuje vzdělávací programy UNICEF. Společně s námi tak pomáháte umožnit dětem stát se vším, čím mohou být!

V naší nabídce naleznete také další přípravky s lecitinem a ginkgo bilobou.

Další informace o produktu GinkgoMAX + Lecitin naleznete v článku Synergické působení Ginkgo biloby a Lecitinu.

Informace o značce Simply You

Společnost SIMPLY YOU Pharmaceuticals a.s. je dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti SIMPLY YOU Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí.

Simply You Pharmaceuticals a.s.  Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3. IČ:25385381

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Recenze


100%
Hodnocení
18.12.2013

Je mi 52 let. Dělám učitelku v mateřské školce a se zapomínáním jsem začínala mít problémy. Už půl roku beru GinkgoMax + Lecitin a jsem spokojená. A bonus navíc, už netrpím v noci ledovýma nohama.

13.05.2013

S produktem GinkgoMax jsem spokojena a budu ho používat i nadále.

30.10.2012

Dobrý den, s uvedenými produkty jsem spokojen, užívám je s přestávkami již delší dobu. GinkgoMax + Lecitin opravdu příznivě působí na prokrvení a celkově lepší výkonnost, zejména u starších osob. Mohu ho z vlastních zkušeností jen doporučit. GelActiv Silver mě zbavil občasných bolestí kloubů. Mohu k tomu jen poznamenat, že i v pozdějším věku nelze zapomínat na přiměřené zatěžování pohybového aparátu, potom GelActiv Silver jako podpůrný prostředek působí znamenitě. Oba produkty se spolupodílejí na tom, že ve svých 68 letech si připadám fyzicky i mentálně zdatnější než v 50. letech. Určitě jsem zdravější než tenkrát.

30.10.2012

GinkgoMax + Lecitin mi velmi pomáhá, užívám ho pravidelně, jsem plně spokojen.

30.10.2012

Dobrý den, s přípravky jsme spokojení. GinkgoMax + Lecitin užívá dcera, měla problémy se soustředěním na střední škole a dostala doporučení od kamarádky na tento přípravek. Pociťuje zlepšení. Druhý přípravek Arthrostop chondro byl pro manžela, už ho má asi třetí rok a je spokojený, pomáhá mu na bolesti kolen, 2x za rok tuto kúru opakuje.

NAHORU