loading

FUTURO Bandáž na palec L-XL černá barva

Značka: 3M | Kód: z7941
3M FUTURO Bandáž na palec L-XL černá barva

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

FUTURO™ Bandáž na palec je možné nosit na pravé nebo levé ruce pro pohodlnou ochranu a mírnou, ale pevnou oporu pro úlevu slabých nebo bolavých palců.

Jak používat:

Aplikujte dle návodu.

Balení:

1 ks

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další bandáže.

Informace o značce 3M

Bandáže FUTURO™ byly vytvořeny pro aktivní lidi a sportovce. Poskytují terapeutickou podporu kloubů, svalů a šlach, zároveň zajišťují kompresi a jistotu při chůzi.

KONTAKT: 3M Česko, spol. s r.o., V Parku 24, 148 00 Praha.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


100%
Hodnocení
Viliam Aufricht
100%

20.02.2019
Bandáž je pevná a přitom pohodlná, ani po několikahodinovém nošení mé netlačila, (po vypodložení prostoru u vyčnívajícího kloubů zápěstí odličovací vatou, což ne u každého uživatele je nutno aplikovat) Díky chytrému provedení a tvaru, za použití kvalitních materiálů, mi bandáž umožnila nosit na ruce také koženou rukavici. S ohledem na přednosti této kvalitní bandáže pro fixaci palce ruky je její cena přiměřená. Vřele doporučuji, po několikatýdenním používíní jsem stále velmi spokojen s tímto výrobkem.
Pro: Vodě odolná, subtilní a přesto dostatečně pevná konstrukce bandáže Bandáž lze lehce nasadit i sundat jedinou rukou v několika málo sekundách Uchycení bandáže na ruce je stabilní, s možností variabilně nastavit polohu a sílu inteligentního šněrování jediným prvkem
NAHORU