loading

Fresh & Nutri smoothie mixér 1500 W SM3050

Značka: Concept | Kód: z57642
Concept Fresh & Nutri smoothie mixér 1500 W SM3050
Dárek
Sleva 20%
Doprava zdarma
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Kulma na vlasy VIOLETTE CARE KK-1200
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Fresh & Nutri smoothie mixér 1500 W SM3050 nabízí sliderové ovládání6 přednastavených funkcí pro jednoduché mixování, což z něj dělá specialistu na RAW stravu.

Fresh & Nutri smoothie mixér má výjimečný design a praktické ovládání. Během okamžiku s ním vytvoříte smoothie, polévku, omáčku, dezert z  mraženého ovoce či rostlinné mléko z čehokoliv. Automaticky nastavené programy udělají vše za vás. Žádné přemýšlení nad dobou mixování a nad výkonem.

Ohromující rychlost a výkon - 33000 otáček za minutu - zajišťují, že jsou suroviny rozsekány do jemného smoothie či krému. Bez čekání, ihned. Právě tato rychlost sekání umožňuje „mletí“ mouky. Naprosto intuitivní a jednoduché ovládání. Stačí jemný pohyb prstu či dotyk na ovládacím panelu a regulujete otáčky či nastavujte program. Senzory rozeznají doteky, i když máte zrovna ruce od mouky nebo těsta.

Speciální programy pro RAW stravu plus dva doplňující programy pomůžou s jakýmkoliv nápadem a receptem. Programy: Polévka, kterou mixér ohřeje na 40°C, Smoothie, Ořechy, Zmrzlina z domácího ovoce, Led a Pulse. Samozřejmostí je manuální ovládání a nastavení času mixování.

Kovové převody zajišťují maximalizaci výkonu a životnosti mixéru. Tenhle mixér vám bude sloužit desítky let. Šest speciálních nožů z japonské karbonové oceli se neztupí, ani když mixujete hřebíky. Fakticky vyzkoušeno.

Fresh & Nutri SM3050 má dvoulitrovou nádobu, třívrstvé těsnění a víko s otvorem pro ochutnávání za chodu. Samozřejmostí je bezpečnostní pojistka a odměrka ve víku. Nádobu mixéru můžete nasadit jakkoliv, ať jste pravák či levák.

Nádoba mixéru je vyrobená z tritanu, plastu, který nese označení BPA free. To znamená, že neobsahuje zdraví škodlivé bisfenoly. Díky své odolnosti vůči teplu neuvolňuje žádné škodlivé látky do Vašeho nápoje či pokrmu, navíc je odolný proti rozbití nebo poškrábání.

Technické parametry:

Objem (l):  2 l
Počet otáček za minutu:  33 000
Příkon (W):  1500

Balení:

mixér + nádoba (2 l)

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další smoothie makery.

Informace o značce Concept

Concept je česká značka, která patří mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a Polsku. Všechny aktivity a úsilí jsou cílené na spokojeného zákazníka, který ocení především silný důraz na vysokou kvalitu, moderní design a rychlý servis.

Concept, Vysokomýtská 1800, 565 01 Choceň. IČO: 13216660 

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


100%
Hodnocení
100%

16.02.2020
vysoké otáčky = superjemné smoothie !!
NAHORU