loading

Food Detective™ - samodiagnostický test potravinové intolerance 1 sada

Značka: Sepea | Kód: z3289
Sepea Food Detective™ - samodiagnostický test potravinové intolerance 1 sada
Bestseller
Doprava zdarma
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} ušetříte {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} {{ vivalang.currencySlashPiece }}
{{ product.price }}
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 29 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 29 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu nebo do výdejního automatu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 1 rok
  × Lhůta na vrácení 1 rok

  1 rok na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 1 roku od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Food Detective™ je samodiagnostický test potravinové intolerance, který si můžete provést sami v pohodlí vašeho domova. Nepotřebujete navštěvovat lékaře, ani čekat týdny na výsledky z testovacích laboratoří.

Použití Food Detective™ je velmi jednoduché. Přiložené instrukce vás procesem krok za krokem lehce provedou. Testovací podložka, na které jsou nanesené potravinové extrakty vám ukáže, na kterou z potravin se vytvořili protilátky. Ze špičky prstu se odebere malý vzorek krve a nechá se rozpustit v roztoku. V dalších krocích pomocí detekčního a vývojového roztoku lze identifikovat přítomnost protilátek na jednu či více potravin v závislosti na výskytu modře zbarvených bodů na reakční podložce. Pomocí přiloženého schématu v instrukcích zjistíte, na kterou potravinu jste zareagovali pozitivně.

S Food Detective™ máte výsledky za 40 minut. Jednoduchý, bezpečný, přesný a rychlý, Food Detective™ - první test na světě určený na samo-diagnostiku potravinové intolerance.

Testované potraviny:

 • obilniny: pšenice, kukuřice, tvrdá pšenice, gluten (lepek), oves, rýže, žito,
 • ořechy a luštěniny: mandle, para ořechy, kešu, kakaová zrna, piniové ořechy, vlašské ořechy,
 • luštěniny (hrách, čočka, fazole), sója,
 • maso: hovězí, kuřecí, jehněčí, vepřové,
 • ryby: sladkovodní ryby (losos, pstruh), korýši (krevety, garnáty, kraby, humři, mušle), tuňák, ryby s bílým masem (treska, treska skvrnitá, platýs),
 • zelenina: brokolice, kapusta, mrkev, celer, okurka, pórek, koření (červené, zelené, žluté), brambory, rajčata,
 • ovoce: jablka, černý rybíz, grapefruity, meloun, ananas, olivy, pomeranče a citróny, jahody,
 • jiné: vejce (celá), kravské mléko, česnek, zázvor, houby, čaj, kvasnice.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další diagnostické testy.

Další informace o produktu Food Detective™ - samodiagnostický test potravinové intolerance naleznete v článku Potravinová alergie?.

Informace o značce Sepea

KONTAKT: SEPEA.CZ, s.r.o., Hybernská 1007/20, 11000  Praha 1.

Prohlédněte si certifikát značky Sepea.
Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


87%
Hodnocení
15.01.2018

S produktem Food Detective jsem spokojen, zjistil mi mírnou intoleranci na mléčné výrobky a vejce, což koresponduje s realitou.

12.01.2018

S produktem Food Detective jsem velice spokojený. Návod na provedení všech kroků byl jasný, výsledky byly přesné (porovnáno s výsledky z krve od lékaře) a balení navíc obsahovalo i příručku, co s výsledky a dietou dále dělat.

22.12.2017

Diagnostický test splnil účel, pro nějž jsme jej zakoupili. Postupovali jsme dle návodu uvedeného v balení a výsledek jsme obdrželi. Test je snadno proveditelný, jednoduchý a výsledek dobře čitelný.

24.11.2017

Produkt Food Detective jsem si koupila, protože jsem měla už delší dobu zažívací potíže. Nejdřív mě odrazovala cena, ale nakonec jsem do toho šla. A jsem ráda. U tohoto produktu jsem měla jediný problém - braní krve. I když jem si prsty rozpíchla, dosatatek krve se mi nabrat nepodařilo. Musela jsem tedy požádat kamarádku, zdravotní sestru, aby mi krev vzala klasicky. Zbytek testu jsem udělala podle návodu a dle kontrolních políček jsem ho udělala správně. Vyšla mi intolerance na mléko, vajíčka a kukuřici. Všechny 3 potraviny jsem tedy ze svého jídelníčku vyřadila. Dietu držím už téměř 2 měsíce a cítím se dobře. Už mi nebývá špatně, ani nemám zažívací či střevní problémy. Produkt Food detective bych doporučila

23.11.2017

S Food Detective™ testem jsem byla naprosto spokojená, protože mi pomohl odhalit potraviny, které mi vadí a díky eliminaci ve stravě už se cítím lépe.

Prohlíželi jste tyto produkty

NAHORU