loading

Fin Dynaforsis 50 ml

Značka: Finclub | Kód: z5187
Finclub Fin Dynaforsis 50 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Doplněk stravy Dynaforsis obsahuje 100% výtažek z rozchodnice růžové (Rhodiola rosea).

Rozchodnice růžová působí jako antioxidant, je považována za tzv. adaptogen, který pomáhá
organismu lépe se adaptovat, přizpůsobit se každodenním nárokům, zvýšené fyzické či psychické zátěži. Má kladný vliv na kondici a fyzický výkon.

Denní dávka přípravku Dynaforsis obsahuje 345 mg sušeného kořene rozchodnice růžové, který je zdrojem 13,5 mg rosavinů a 4,8 mg salidrosidů.

Složení v 75 kapkách:

  • Fyzický výkon a kondice
  • Antioxidant
  • Kognitivní a duševní výkonnost
  • Krevní oběh
  • Normální trávení
  • Srdce a cévní systém - okysličení

Přídatné látky:

obsah alkoholu 60 %

Dávkování:

Užívejte 25 kapek 3x denně ráno, v poledne a odpoledne, s jídlem. Rozmíchejte v dostatečném množství tekutiny. Před použitím protřepejte.

Balení:

50 ml

Upozornění:

Doplněk stravy. Výrobek není určen dětem. Nepřekračujte denní dávkování. Výrobek není určen pro děti, k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další antioxidanty.

Informace o značce Finclub

FINCLUB je česká společnost, která úspěšně působí na trhu již více jak 15 let a v současné době má k dispozici 19 distribučních center rozmístěných v jednotlivých regionech České republiky. Pro český trh FINCLUB vybírá produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy zdejších obyvatel, a tento výběr je vždy konzultován s předními odborníky z oblasti medicíny. Základními pilíři společnosti jsou hodnoty jako serióznost, důraz na osobní rozvoj a kvalita služeb a produktů. FINCLUB se prostřednictvím svých produktů a služeb snaží pomoci všem na cestě ke zdraví, k úspěchu a seberealizaci.

KONTAKT: FIN CLUB plus a. s., Karvinská 21, 737 01 Český Těšín.

Prohlédněte si certifikát značky Finclub.
Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Recenze


100%
Hodnocení
21.10.2016

Fin Dynaforsis mi určitě pomohl s duševní nerovnováhou, s pocity sklíčenosti, s depresemi, s pocitem vyhoření a zmateností.

100%

16.11.2018
Produkt Finclub Fin Dynaforsis 50 ml používám na zvýšení energie při únavě a zlepšuje i náladu, na což opravdu zabírá skvěle. Ocenila bych i možnost objednání v tabletách tak, jak to nabízí Finclub.
NAHORU