loading

ES Guarana 100 kapslí

Značka: Empower Supplements | Kód: zAKCE0124
Empower Supplements ES Guarana 100 kapslí
Novinka

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty z Cholesterol.
Děkujeme za pochopení.

Popis:

ES Guarana snižuje míru únavy, přispívá k normální funkci imunitního systému, ale i k přirozené fyzické a psychické vitalitě.

Guarana je liánovitá rostlina pocházející z Amazonie, jejíž semena zastávala významnou roli v kulturách domorodých kmenů, které je používaly zejména pro stimulaci energie během denní fyzické zátěže.

Složení ve 2 kapslích:

  • Imunitní systém
  • Fyzická a psychická vitalita
  • Energie - tonus - únava
140 mg  Kofein

Přídatné látky:

želatinová kapsle

Dávkování:

Užívejte 1-2 kapsle 2 x denně před snídaní či jiným jídlem, zapijte neperlivou vodou, džusem nebo čajem.

Balení:

100 kapslí

Upozornění:

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené dávkování! Obsahuje kofein - není určeno pro děti, mladistvé, těhotné či kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v uzavřeném obalu v suchu, chladu a temnu. Země původu Brazílie.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další přípravky s guaranou.

Informace o značce Empower Supplements

Česká značka Empower Supplements testuje každou šarži všech surovin, které dováží a uvádí na trh v ČR. Zaměřuje se zejména na přítomnost těžkých kovů a mikrobiologii. U některých surovin, jako je třeba chlorella, spirulina či mladý ječmen, provádí i komplexnější rozbory pesticidů, polyaromatických uhlovodíků či mykotoxinů. Analýzy jednotlivých šarží (produktů) zašleme na vyžádání.

KONTAKT: Empower Company s. r. o., Empower Company s. r. o., Náměstí B. Hrozného 1755, 289 22 Lysá nad Labem

Prohlédněte si certifikát značky Empower Supplements.
Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

NAHORU