loading

Elánek - pevné zdraví s jahodovou příchutí 150 ml

Značka: Pharma Activ | Kód: zAKCE0076
Pharma Activ Elánek - pevné zdraví s jahodovou příchutí 150 ml
Novinka

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty z Imunita.
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Doplněk stravy Elánek - pevné zdraví obsahuje mimo jiné zinek a šťávu z černého bezu, které příznivě působí na fungování imunitního systému.

Složení v 5 ml (max. denní dávka pro děti):

500 mg prebiotikum (polydextróza), 50 mg beta glukan, 50 mg vitamín C (kyselina askorbová), 50 mg sušená šťáva z plodů černého bezu (Sambucus nigra), 2,5 mg zinek (glukonan zinečnatý), čištěná voda, fruktóza, xanthanová guma (zahušťovadlo), aroma, kyselina citrónová (regulátor kyselosti), sorbát draselný (konzervační látka)

Dávkování:

Děti od 3 let: 5 ml (1 lžička) 1x denně.

Dospělí: 15 ml (1 lžíce) 1x denně.

Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.

Balení:

150 ml - dávka na 1 měsíc (při dávkování pro děti)

Upozornění:

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Vhodné pro vegetariány a vegany. Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před vlhkostí a přímým slunečním světlem. Země původu EU.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také:

  • Elánek - chuť k jídlu s malinovou příchutí 150 ml,
  • Elánek - silné kosti s banánovou příchutí 150 ml,
  • Elánek - chuť k jídlu s malinovou příchutí 150 ml + svačinový box,
  • Elánek - magnézium + vitamín B6 s ovocnou příchutí 150 ml + svačinový box

a další produkty pro děti.

Informace o značce Pharma Activ

Společnost PHARMA ACTIV udělila našemu internetovému obchodu prozdravi.cz kvalitativní zlatou pečeť, kterou jsme získali jako jediný prodejce v ČR.

Firma PHARMA ACTIV využívá zkušenosti sahající mnoho staletí do minulosti. Pomocí pokročilé technologie a na základě dávných tradic přírodní medicíny hledáme nejúčinnější způsoby ochrany zdraví. Díky vědomostem mnoha generací vědců z celého světa se učíme jak nejlépe ovlivňovat lidský organismus tak, aby i moderní lidé mohli dosáhnout harmonie mezi svým životem a prací. S ohledem na požadavky každodenního životního rytmu našich zákazníků je naším úkolem a snahou nalezení přirozené cesty k získání klidu a síly, neboli zdravého a šťastného života.

KONTAKT: Pharma Activ Czech s.r.o., Fryštátská 238/47, 733 01 Karviná.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

NAHORU