loading

Earin ušní svíce 2 ks

Značka: Danare | Kód: z4356
Danare Earin ušní svíce 2 ks
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 6 měsíců
  × Lhůta na vrácení 6 měsíců

  6 měsíců na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 6 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Earin ušní svíce s včelím voskem představují velmi účinnou metodu při odstraňování ušního mazu. Jsou vyráběné ručně z přírodní tkaniny, která je napuštěná včelím voskem a parafínem. Včelí vosk napomáhá zmírnit záněty ucha.

Nadměrná tvorba ušního mazu může být příčinou mnoha obtíží jako pískání, hučení, šum a pocit zalehnutých uší. Tento maz v uchu tuhne a snižuje sluchový vjem. také důsledkem nesprávného čištění uší se ušní maz tlačí stále hlouběji do ucha. Maz se však může lehce odstranit pomocí ušní svíčky Earin.

Teplo vytvořené hořením svíčky změkčuje nahromaděný maz a vytvořený podtlak ho komínovým efektem vysaje. Zároveň dochází k vyrovnávání tlaku přes Eustachovu trubici v celé oblasti hlavy a krku. Ochranný plastový filtr na konci svíce a ochranný papírový kroužek zajišťují bezpečnost ušních svíček.

Kdy Earin ušní svíce pomáhají:

 • při obtížích uší (pískání, hučení, tlaku, nedoslýchavosti),
 • při čištění uší a změkčení ušního mazu,
 • při akutní a chronické rýmě,
 • jako součást relaxace.

Složení:

bavlna, včelí vosk, parafín, platová ochranná vložka

Jak používat:

Aplikujte 1x týdně do pravého a levého ucha. Pro každé ucho je určený 1 ks ušní svíce Earin.

Návod k použití:

 1. Svíčku nasuňte na papírový kroužek, který je součástí balení (stříbrná fólie bude směřovat pryč od ucha - pro lepší odraz tepla) a zapalte svíčku na širším konci.
 2. Položte hlavu do vodorovné polohy a zasuňte svíčku užším plastovým koncem do ucha. Dbejte na správnou polohu svíčky. Svíčka musí být ve svislé poloze, aby nebyla nakloněná na boku.
 3. Jakmile svíčka dohoří do 2/3, což musí být vždy nad papírovým kroužkem, vyjměte ji a uhaste v připravené sklenici vody. Hoření trvá 6-8 minut.

Balení:

2 ks ušních svíček, 1x papírový kroužek, návod k použití

Upozornění:

Určeno pouze k zevnímu použití. Nevhodné pro děti mladší 6 let. Není vhodné pro těhotné ženy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Skladujte mimo dosah dětí. Před použitím si podrobně přečtěte návod k použití. Práce se svící vyžaduje otevřený oheň. Dodržujte bezpečnostní předpisy při manipulaci s otevřeným ohněm a za přítomnosti druhé osoby. Nepoužívejte při jakémkoliv ušním onemocnění. Nepoužívejte v místech vystavených průvanu, přítomnosti plynu nebo hořlavých látek, nevystavujte zdrojům tepla. Při použití svíčky si chraňte vlasy ručníkem. Svíčku nestlačujte hluboko do ucha. Ušní svíčky Earin nemají stejný tvar, protože jsou vyráběny ručně.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další přípravky na sluch.

Informace o značce Danare

Společnost DANARE a. s. se zabývá výrobou, vývojem a prodejem doplňků stravy nejvyšší jakosti. Výroba probíhá pod normou ISO 9001:2001 plus  ISO 14001:2005 a je certifikována HACCP - systém stanovení kritických kontrolních bodů, který je nástrojem zajištění a řízení kvality a zdravotní nezávadnosti potravin během všech činností, které souvisejí s výrobou, zpracováním, skladováním, manipulací, přepravou a prodejem finálnímu zákazníkovi, tedy spotřebiteli.

KONTAKT: KR REAL s.r.o., Na příkopě 1047/17, 110 00 Praha - Staré Město.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


81%
Hodnocení
27.09.2016

Reishi jsem užívala už dříve, vždy mi tobolky ulevily od dráždivého dlouhodobějšího pokašlávání (mám slabší alergii na plísně a trávy). Earin ušní svíce užívám při pobolívání v uších, v krku, či rýmě. Většinou cítím alespoň částečnou úlevu.

08.04.2014

Earin ušní svíce jsou vyborné, účinkují. Znovu objednám.

19.03.2014

Spokojenost, Earin ušní svíce mohu všem doporučit.

04.02.2014

Ušní svíce všeobecně dobře fungují.

14.11.2013

Ušní svíce jsem zakoupila pro svou sestru, která se nemohla zbavit bolesti v levém uchu, po druhém použití je bez bolesti. Wartner tužku na bradavice jsem si zakoupila kvůli bradavici na chodidle, kapala jsem čtyři dny, došlo k menšímu odloupnutí, pak jsem tři dny nechala nohu na pokoji a použila podruhé, kdy se bradavice bez potíží celá vyloupla a na jejím místě zůstalo místečko s hebkou dětsky vypadající novou kůžičkou. Teď už po bradavici není památky.

NAHORU