loading

Drags Imun 30 ml - SLEVA - BEZ KRABIČKY

Značka: Energy | Kód: zSLEVA0068
Energy Drags Imun 30 ml - SLEVA - BEZ KRABIČKY

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty z Trávení.
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Bioinformační přípravek Drags Imun obsahuje čistý latex z peruánské rostliny croton lechleri. Drags Imun ovlivňuje mimo jiné především dráhy sleziny, žaludku, tří zářičů, tenkého a tlustého střeva, jangovou a jinovou pojivovou. Působí tedy na problémy, které se vztahují k nedostatečné funkci orgánů na těchto drahách.

Přečtěte si o produktu Drags imun recenze od našich spokojených zákazníků.

Složení:

100% pryskyřice Croton lechleri

Dávkování:

Drags Imun dávkování je velice jednoduché. Vnitřně užíváme maximálně 10 kapek (0,5 ml) 1-3x denně, zapíjíme vodou. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Pro podporu detoxikace těla zvýšíme příjem tekutin.

Balení:

30 ml

Upozornění:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící matky. Před použitím protřepejte. Neobsahuje žádné přidané konzervační látky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další přípravky na imunitní systém.

Další informace o produktu Drags Imun naleznete v článku Dračí krev proti hmyzímu jedu.

Produkt je také v sekcích

Co nám legislativa neumožňuje zařadit

Informace o značce Energy

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

KONTAKT: ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Trojská 39/201, 171 00 Praha - Troja.

 

Prohlédněte si certifikát značky Energy.
Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Recenze


100%
Hodnocení
21.12.2017

V době, kdy jsem užívala Drags Imun 30, jsem nebyla nemocná a cítila jsem se dobře, ale jakmile jsem přestala kapičky brát, tak jsem byla nemocná asi do 5 dnů.

24.11.2017

S přípravkem Drags Imun jsem moc spokojená. Od doby, kdy jej používám, jsem nebyla nachlazená, i když kolem mě všichni kašlali. Mám sníženou imunitu a opravdu zabírá. Použila jsem i kolem zubu na zánět dásně a pomohlo. Přípravek podávám i svému psovi - 1-2kapky. Určitě si Drags Imun opět koupím.

11.08.2017

Na doporučení na zmírnění projevů boreliozy, psychosomatických i fyzických bolestí (bolest ramen a zápěstí) funguje Drags Imun jako prevence a rychle ulevuje od bolesti (zmírňuje bolest). Zatím pozitivní zkušenosti též při problémech střevních a při nachlazení, rovněž řeší problémy po kousnutí savým hmyzem (např.komár ap.) - okamžitý účinek.

11.10.2016

S produktem Drags Imun mám dobré zkušenosti. Používám jej na problémy gynekologické a většinou mi zabíral dobře. Mohu doporučit všem.

06.10.2016

Drags Imun je výborný výrobek. Všem doporučiji mít ho vždy u sebe. Jakýkoliv střevní problém vyřeší.

NAHORU