loading

Domácí test na rakovinu prostaty

Značka: UNIONSHARE | Kód: z43677
UNIONSHARE Domácí test na rakovinu prostaty
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }}
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 29 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 29 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu nebo do výdejního automatu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 6 měsíců
  × Lhůta na vrácení 6 měsíců

  6 měsíců na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 6 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Domácí test na rakovinu prostaty je absolutně bezbolestný a vysoce spolehlivý (přesnost testu hodnocena výše než 99 %). Výsledek je znám do 10 minut.

Domácí test na rakovinu prostaty představuje způsob obzvláště šetrné diagnostiky s vysokou citlivostí k sebetestování. Jednoduché a hygienické provedení s bezkontaktní manipulací. Tento jednorázový test je určen pouze pro muže. Test lze opakovat každé dva roky.

Test na rakovinu prostaty se používá k identifikaci zvýšené hladiny antigenu příznačného pro prostatu, který může být důsledkem zvětšené prostaty (benigní hyperplazie prostaty), nebo v některých případech může naznačovat možnou přítomnost rakoviny prostaty.

Rakovina prostaty je velice závažným onemocněním, které v dnešní době postihuje velké množství mužů aktivního věku čtyřicátníků až po seniory a bohužel tím výrazně ovlivňuje kvalitu, ale i délku jejich života. Jedná se i o dědičné onemocnění.

Rakovina prostaty se v časném stadiu obvykle neprojevuje žádnými obtížemi. Časný záchyt je tak možný jen při preventivním vyšetření, jehož součástí je vyšetření prostaty přes konečník a odběr krve. Nyní nově pomocí Domácí testu na rakovinu prostaty vše zjistíte v klidu domova a v naprostém soukromí. Při pozitivním výsledku domácího testu na přítomnost zvýšené hladiny PSA - prostatický specifický antigen ihned vyhledejte odborného lékaře.

Jak používat:

Návod na použití testu:

 1. Umyjte si ruce mýdlem a teplou vodou. Otevřete fóliové balení - roztržením podél přehybu na obalu, a vyjměte testovací zařízení a kapátko.
 2. Použijte přiložený tampónek s alkoholem k otření prstu, ze kterého budete krev odebírat:
 3. Odstraňte plastový kryt zabezpečující skalpel.
 4. Držte prst pevně. Stlačte krev směrem ke špičce prstu.
 5. Umístěte červený konec skalpelu na prst a zatlačte podle obrázku. Zmáčkněte prst tak, aby vytekla velká kapka krve.
 6. Držte přiložené kapátko ve vodorovné poloze (na plocho) a dotkněte se jeho špičky tak, aby vytekla krev. Nemačkejte tělo baňky. Krev steče do kapátka. Pokud je potřeba, zmáčkněte prst a vytlačte více krve, abyste mohli naplnit kapátko až k rysce.
 7. Umístěte naplněné kapátko na testovací jamku (kulatý otvor) označený písmenem "S" na testovacím zařízení.
 8. Zmáčkněte honí část kapátka a vytlačte celý krevní vzorek do testovacího zařízení.
 9. Počkejte 90 vteřin od přidání krve do testovací jamky.
 10. Otočením otevřete uzávěr vyrovnávací roztokové lahvičky. Upozorňujeme, že lahvička obsahuje pouze 0,5 ml čistého roztoku a proto se může jevit jako prázdná.
 11. Pomalu přidejte pět kapek roztoku do ředící jamky označené písmenem "D".
 12. Pečlivě sledujte čas a přesně po 10 minutách zkontrolujte výsledek.
 13. V okně s výsledky se nachází kontrolní oblast označená písmenem "C" a testovací oblast označená písmenem "T". Pouze jedna čárka v kontrolní oblasti - test je negativní. Objeví-li se dvě čárky: jedna v kontrolní oblasti - test ukazuje zvýšené množství PSA. Neobjeví-li se žádná čárka nebo se objeví jedna čárka v testovací oblasti - test je neplatný a měl by být zopakován. (Barva a intenzita čárek není podstatná. Jedna čárka může být tmavší než druhá. Pokud je čárka vidět a je neporušená, výsledek lze interpretovat tak, jak je popsáno výše).
 14. Výsledky po 10 minutách nejsou platné.
 15. Kontaktujte svého lékaře, pokud i nadále máte obavy nebo příznaky.

Balení:

Domácí test rakoviny prostaty obsahuje:

 • těsnící fólie (obsahuje testovací kazetu, kapátko a vysoušecí látku),
 • vyrovnávací roztok,
 • skalpel na jedno použití,
 • leták s návodem k použití,
 • tampónek s alkoholem.

Upozornění:

Uchovávejte při pokojové teplotě 15-30 °C. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Při pozitivním výsledku se ihned obraťte na svého lékaře. Nepoužívejte test 48 hodin následujících po sportovní aktivitě, jízdě na kole, jízdě na koni a sexuální aktivitě. I když je tento test přesný ve zjišťování hladiny PSA, může dojít k menšímu množství falešných výsledků. Toto testovací zařízení může být použito pouze jednou. Po použití jej zlikvidujte.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další diagnostické testy.

Informace o značce UNIONSHARE

Cílem společnost UNIONSHARE s.r.o. je šíření prevence a myšlenky o převzetí odpovědnosti za své zdraví. UNIONSHARE přináší na trh revoluční novinku v oblasti domácího testování na rakovinu. Spolehlivost výsledků těchto testů je 98 %. Společnost UNIONSHARE s.r.o. je výhradním dovozcem těchto testů do EU.

KONTAKT: UNIONSHARE s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1 - Staré Město.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


100%
Hodnocení
20.01.2017

S domácím testem na rakovinu jsem spokojen, velice dokonalé vyšetření. Do budoucna budu vyšetření opakovat.

Další produkty od značky UNIONSHARE

NAHORU