loading

Dermo sprej 150 ml

Značka: Quinton | Kód: z56974
Quinton Dermo sprej 150 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 6 měsíců
  × Lhůta na vrácení 6 měsíců

  6 měsíců na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 6 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Dermo sprej obsahuje mořskou vodu, která udržuje pokožku správně hydratovanou a významně zlepšuje její biomechanické vlastnosti.

Dermo sprej je vhodný pro všechny typy kůže. Obsahuje za studena mikrofiltrovanou mořskou plazmu, která pomáhá udržovat pleť ve zdravé kondici.

Přípravek je vhodný:

 • po opalování,
 • jako podklad pro make-up,
 • po odstranění make-upu,
 • jako denní hygiena pokožky před použitím jiných kosmetických přípravků,
 • jako pleťová voda.

Složení:

přírodní mořská voda z oceánu (mořská voda 90 ml, voda 60 ml)

Jak používat:

Aplikujte dvakrát až šestkrát denně na postižené oblasti – pokaždé nejméně čtyři stříknutí.

Pokyny pro použití:

Sprej lze používat v jakékoliv poloze. Stlačený plyn se nedostane do kontaktu s roztokem. Jeho anatomický difuzér umožňuje odpovídající ošetření jakéhokoliv poškozeného místa na pokožce.

1. Nasaďte koncovku na lahvičku se sprejem.
2. Umístěte koncovku do vzdálenosti 10 cm od postižené oblasti.
3. Stiskněte koncovku a začněte s čištěním.

Balení:

150 ml

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky pro hydrataci pokožky.

Informace o značce Quinton

Společnost Quinton Czech Republic s.r.o. je výhradním distributorem výrobků Quinton pro Českou republiku a Slovensko. Jedná se zejména o doplňky stravy (100% přírodní), konkrétně koloidní minerály v organické formě. Od roku 2014 se zařadila mezi celkově 24 zemí distribuujících produkty mořské plazmy Quinton po celém světě. Produkt je unikátní zejména svým minerálním složením, které svým poměrem minerálů a stopových prvků odpovídá vnitřnímu prostředí našeho organismu. Každá nová vyrobená série mořské plazmy je podrobena několika testům a pečlivému rozboru v certifikovaných laboratořích fungujících za velice přísných farmaceutických podmínek. Cílem je dostávat na trh pouze přírodní produkty, které jsou svým složením naprosto přirozené a napomáhají tak správnému fungování organismu, neubližují přírodě a nemají negativní vliv na životní prostředí. To se daří již po více než 100 let díky biologovi a uznávanému vědci Renému Quintonovi a jeho mořské plazmě.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU