Dárkové poukazy

Jaká je platnost mého poukazu?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Vybíráte dokonalý dárek a nevíte si rady? Vyřešte dárkové dilema poukazem, který vašim blízkým věnuje to, co si patrně přejí úplně nejvíc: možnost volby. Jen oni totiž vědí, po čem doopravdy touží, co myslíte? S dárkovým poukazem na nic nečekáte! Udělá radost okamžitě, je platný už 1 hodinu od přijetí platby. A oslavenec má navíc celý rok na to vybrat si to, co si skutečně přeje.

Dárkový poukaz uplatníte na prozdravi.cz.

Dárkové poukazy

Typ dárkového poukazu

Elektronické dárkové poukazy

  • ELEKTRONICKÝ POUKAZ NELZE KOUPIT S DALŠÍM ZBOŽÍM
  • V e-mailu vám přistanou po odeslání a uhrazení objednávky.
  • Na nic nečekáte. Můžete si je vytisknout a okamžitě jimi obdarovat.
  • Poukaz bude aktivní do 1 hod. od přijetí platby.
  • Platí po celý 1 rok od chvíle, kdy k nám dorazí platba.

Co byste měli vědět?

Poukaz uplatníte pouze v rámci jednoho nákupu, nelze ho uplatnit po částech. V jednom nákupu je možné využít i více poukazů (max. 10), jejichž nominální hodnota se sčítá. Zakoupené poukazy není možné vyměnit zpět za finanční částku. Doporučujeme vybrat celou hodnotu poukazu, neboť případný rozdíl v ceně vybraného zboží a hodnotě poukázky není vratný. Lepší je vybrat zboží v o něco vyšší hodnotě a zbytek doplatit, abyste využili celou částku poukazu. Platnost poukazu je 1 rok od zakoupení.

Dárkové poukazy pro firemní zákazníky

Potěšit dárkovým poukazem můžete také svoje zaměstnance nebo partnery. Pro více informací o benefitech pro vás máme připravené podmínky a slevy na benefity pro firemní zákazníky.