loading

Colafit

Výhody a použití Colafitu jako složky

Kdo někdy zažil bolest kloubů a hledal způsob, jak tomuto trápení předejít, jistě narazil na doplněk stravy Colafit. Colafit obsahuje čistý kolagen. Pokud patříte mezi odpůrce chemických látek a léků, pak můžete být bez obav. Kolagen je totiž pro tělo naprosto přirozená látka. Tvoří dokonce celých 40 % kolenní chrupavky. Doplněk stravy Colafit navíc splňuje podmínky certifikace kvality - ABCert.

Chrupavky se během života opotřebovávají, ale množství kolagenu je neměnné. Mnoho z vás možná překvapí, že chrupavky ztrácejí na kvalitě již v době, kdy je vám 25 let a pokud sportujete, nebo namáháte kolena v práci, pak dochází k opotřebení mnohem dříve. Způsob, jak chrupavkám navrátíte jejich původní odolnost je právě užívání doplňku stravy Colafit. Nevěříte? Chcete se dozvědět víc? Přečtěte si klinickou studii.

Proč je Colafit tak spolehlivý?

Možná si říkáte, že každý z nás přece do těla dostává kolagen prostřednictvím potravin. To je samozřejmě pravda, ale je v tom jeden háček. Kolagen, který přijmete v mase, gumových medvídcích apod., je v neupravené formě a obsahuje celých 90 % vody. Kolagen v doplňku stravy Colafit je této vody zbaven tzv. lyofilizací (metoda vymrazování). Colafit je ideální způsob, jak se vrátit do formy bez chirurgických zákroků a rehabilitací. Stačí jen spolknout 1 kostičku Colafitu denně.

 
NAHORU