loading

Cukr jak se zbavit závislosti (PhD. Nancy Appleton)

Značka: Knihy | Kód: z4281
Knihy Cukr jak se zbavit závislosti (PhD. Nancy Appleton)
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} ušetříte {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} {{ vivalang.currencySlashPiece }}
{{ product.price }}
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 29 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 29 Kč.

  způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu nebo do výdejního automatu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

 • Lhůta na vrácení 1 rok
  × Lhůta na vrácení 1 rok

  1 rok na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 1 roku od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Jsme národem "sugarholiků", otroků a obětí cukru. Autorka v knize Cukr jak se zbavit závislosti vysvětluje, jak cukr narušuje vnitřní rovnováhu těla a ničí endokrinní a imunitní systém, což má za následek mnoho nemocí a chorobných stavů, mimo jiné i hypoglykémii, cukrovku, osteoporózu, artritidu, rakovinu, srdeční choroby, bolesti hlavy, alergii, astma, obezitu, parodontózu, zubní kaz a další. Dále předkládá program, s jehož pomocí se můžete vypořádat se závislostí na cukru a žít zdravěji.

Úryvek z úvodu:

O zlech napáchaných cukrem jsme již slyšeli od nejednoho autora, samozřejmě s výjimkou těch spjatých s cukrovarnickým průmyslem. Co tedy vedlo Nancy Appleton k sepsání knihy, v níž nás chce nabádat ke skoncování s cukrem? Řeknete si, tu starou odrhovačku přece známe. Ale počkejte, milí čtenáři! V této knize je obsaženo něco, co jste ještě neslyšeli - dobré a přesvědčivé důvody, proč se sladkého zříct.

Biochemická dráha od konzumace cukru až po poškození funkce enzymů je vykreslena tak jasně a srozumitelně, že i ten nejzatvrzelejší "sugarholik" svůj příjem sladkostí přinejmenším omezí. Dozvíte se, jak cukr ovlivňuje poměr vápníku a fosforu v krvi, že napomáhá vzniku stresu, který může vést až k degenerativnímu onemocnění. U někoho způsobuje bolesti hlavy, u jiného migrénu, kolitidu, astma, ekzém či deprese. V knize najdete i metodu, jak si lze doma otestovat a během léčby stravou sledovat svůj zdravotní stav.

Osobní zkušenosti Nancy Appleton se závislostí a procesem zotavování dodávají jejímu příběhu jedinečný úhel pohledu. Autorka dokumentuje problémy pramenící z nadměrného příjmu cukru a předkládá svépomocné techniky a recepty, s jejichž pomocí se lze závislosti na cukru zbavit.

Počet stran: 192

Rozměry: 205 x 144 mm

Vazba: brožovaná

Další sdělení:

Další informace o knize Cukr jak se zbavit závislosti naleznete v článku Cukr a jiné dobroty.

Informace o značce Knihy

Pod značkou KNIHY naleznete všechny knihy, které máme v nabídce.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Poraďte se!

Recenze


100%
Hodnocení
21.10.2016

Po přečtení prvních stránek knihy Cukr jak se zbavit závislosti jsem se od knížky nemohla odtrhnout. Úplně mě dostala. To, že se má omezit spotřeba cukru, jsem věděla, ale až tady jsem pochopila proč a hlavně jaké má spotřeba cukru dopady na tělo. Po přečtení třetiny knížky jsem byla v šoku a okamžitě cukr a bílou mouku vyřadila z jídelníčku. Byla jsem přesně ten závislák na sladkém, jak je v knížce popsáno. Po několika dnech jsem se celkově cítila tak nějak lépe, únava nebyla tak těžká, neumím to popsat, ale je mi "lehčeji". Zhubla jsem dvě kila bez jakékoliv námahy a pěkně pomalu, ale jistě, hubnu dál. Mám z toho ohromnou radost. Takže mi nezbývá než vám velice poděkovat a vydávejte dál takové knížky. Pro mě bylo nejdůležitější, že se ke mně dostalo vysvětlení, proč cukr nejíst. Samotné zákazy a doporučení jsou k ničemu, když člověk neví, proč by je měl poslechnout.

27.08.2013

Obě knihy - Cukr jak se zbavit závislosti a Zhubněte jednou provždy jsou zajímavé a přečetla jsem je jedním dechem. Po přečtení jsem si řekla, že už nikdy nebudu jíst to, co mi ubližuje... no asi mám slabou vůli nebo musím číst knihy pořád dokola, abych vědomě neubližovala svému organismu.

Prohlíželi jste tyto produkty

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK