loading

Cranvita Max 40 kapslí

Značka: Pharma Activ | Kód: zAKCE0074
Pharma Activ Cranvita Max 40 kapslí

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty z Imunita.
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Cranvita Intensivebrusinka v kapslích je doplňkem stravy, který obsahuje Cran-Max®, patentovaný a standardizovaný výtažek z celých plodů brusinky (Vaccinium macrocarpon), fruktooligosacharidy a vitamín C, který má příznivý vliv na normální funkci imunitního systému.

Produkt Cranvita Max, jinak nazývaný brusinka v kapslích, je výživový doplněk, který obsahuje Cran-Max. Jedná se o patentovaný standardizovaný výtažek z celých plodů brusinky (Vaccinium macrocarpon) dodávající ke každodenní stravě vitamín C, který má příznivý vliv na normální funkci imunitního systému a napomáhá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Cranvita Intensivebrusinka v kapslích obsahuje Cran-Max® - patentovaný výtažek z celých plodů brusinky standardizovaný na obsah 7,2 % proantokyanidinu. V procesu výroby použitá speciální technologie BioShield® chrání aktivní látky obsažené v brusinkách před štěpením v žaludku, díky čemuž se dostávají do střev, kde jsou vstřebávány. Navíc je produkt obohacen o vitamín C a FOS –fruktooligosacharidy.

Brusinka je bohatým zdrojem přírodních látek, které brání pomnožení bakterií a jejich přilnutí k výstelce močových cest. Zároveň působí v močových cestách jako silný antioxidant. Brusinkový extrakt také zpomaluje rozklad vyloučené moči, a zabraňuje tak, zejména u lidí trpících samovolným únikem moči, vzniku nežádoucího zápachu.

Složení v 2 kapslích:

500 mg Cran-Max (standardizovaný výtažek z celých plodů brusinky, Vaccinium macrocarpon, v tom 36 mg proantokyanidinu), 60 mg vitamín C (kyselina L-askorbová, 75 % DDD*), želatina (obal kapsle), maltodextrin, stearan hořečnatý (protispékavá látka)

*DDD - doporučená denní dávka

Dávkování:

Užívejte 2 kapsle denně před jídlem, zapijte sklenicí vody.

Balení:

40 kapslí - dávka na 20 dní

Upozornění:

Doplněk stravy. Není určeno dětem do 3 let. Skladujte mimo dosah dětí. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Nepřesahujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Chraňte před vlhkostí a přímým slunečním světlem. Země původu Polsko.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další produkty, které příznivě působí při zánětu močových cest.

V naší nabídce naleznete také další produkty z brusinek.

Informace o značce Pharma Activ

Společnost PHARMA ACTIV udělila našemu internetovému obchodu prozdravi.cz kvalitativní zlatou pečeť, kterou jsme získali jako jediný prodejce v ČR.

Firma PHARMA ACTIV využívá zkušenosti sahající mnoho staletí do minulosti. Pomocí pokročilé technologie a na základě dávných tradic přírodní medicíny hledáme nejúčinnější způsoby ochrany zdraví. Díky vědomostem mnoha generací vědců z celého světa se učíme jak nejlépe ovlivňovat lidský organismus tak, aby i moderní lidé mohli dosáhnout harmonie mezi svým životem a prací. S ohledem na požadavky každodenního životního rytmu našich zákazníků je naším úkolem a snahou nalezení přirozené cesty k získání klidu a síly, neboli zdravého a šťastného života.

KONTAKT: Pharma Activ Czech s.r.o., Fryštátská 238/47, 733 01 Karviná.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

NAHORU