loading

Cosmos dětská náplast antibakteriální 4 ks 76 x 76 mm

Značka: Cosmos | Kód: z60055
Cosmos Cosmos dětská náplast antibakteriální 4 ks 76 x 76 mm
Novinka
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Novinka
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  8 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Cosmos dětská náplast antibakteriální speciální náplast, která byla vyvinuta přímo pro rychlé a spolehlivé ošetření odřených loktů a kolen u dětí. Veselé motivy zvířátek potěší malé, velcí ocení důmyslné řešení náplasti s ohledem na potřeby jemné dětské pokožky.

Výhody náplasti Cosmos® Dětská antibakteriální: vodotěsná a přitom prodyšná náplast, šetrná k dětské pokožce, speciální technologie DryBarrier pro maximální savost zamezuje mokvání rány. Obsahuje ionty stříbra, které zachytávají a ničí bakterie, polštářek s tlumícím efektem chrání ránu před tlakem i bolestí, zaoblené rohy a speciální tvarování pro kolena a lokty

Jak používat:

Pro ošetřování menších poranění, vhodný pro citlivou kůži. Před aplikaci kůži osušte a vyčistěte

Balení:

4 ks 76 x 76 mm.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete další náplasti.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU