loading

CORDYCEPS STAR 60 kapslí

Značka: STARLIFE | Kód: z5110
STARLIFE CORDYCEPS STAR 60 kapslí
Doprava zdarma

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty z Jizvy.
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Doplněk stravy CORDYCEPS STAR je originální produkt z císařské dynastie Ming, který obsahuje vysoce účinné extrakty hub a bylin. Parazitární houby a části použitých bylin jsou v tradiční čínské medicíně ceněné pro svoji účinnost.

Složení v 1 kapsli:

Množství 'Složka 'Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
180 mg aHousenice čínská (Cordyceps sinensis, extrakt z mycelia 8:1 - odpovídá 1440 mg účinné látky)
100 mg aLesklokorka lesklá (Reishi, Ganoderma lucidum, extrakt z plodnice dřevokazné houby 4:1 - odpovídá 400 mg účinné látky) Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
Normální funkce oběhové soustavy
Normální hladina cholesterolu v krvi
50 mg aPseudostelárie různolistá (Pseudostellaria heterophylla, extrakt z kořene 4:1 - odpovídá 200 mg účinné látky)
20 mg aZázvor lékařský (Zingiber officinale, extrakt z kořene 4:1 - odpovídá 80 mg účinné látky) Svaly
Tonus, vitalita, energie, únava
Normální hladina cukru v krvi
Normální činnost kardiovaskulárního systému
Normální trávení
Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
Zdraví během cestování
Normální funkce cest dýchacích
Časné těhotenství
Metabolismus sacharidů
Normální stav kostí a kloubů
10 mg aGynostema (Gynostemma pentaphyllum, extrakt z natě 10:1 - odpovídá 100 mg účinné látky) Antioxidant
Hladina lipidů v krvi
Normální hladina cukru v krvi
Kardiovaskulární systém, homocystein, krevní oběh a tlak
Normální činnost jater - pročištění
pH rovnováh v žaludku

Přídatné látky:

oxid křemičitý, stearan hořečnatý, rýžová moučka, želatinová kapsle

Dávkování:

Užívejte 2 kapsle 2x denně. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců.

Balení:

60 kapslí - dávka na 15 dní

Upozornění:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu. Země původu USA.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také Cordyceps Premium 90 kapslí a další přípravky s cordycepsem.

Další informace o produktu Cordyceps Star naleznete v článcích:

Informace o značce STARLIFE

Filozofií společnosti STARLIFE je nabídnout lidem zdravější a kvalitnější cestu životem. Zakladatelem a majitelem společnosti STARLIFE je Robert Změlík, olympijský vítěz v desetiboji z Barcelony, který se na základě vlastních úspěšných zkušeností rozhodl vytvořit široký sortiment účinných doplňků stravy. Produkty jsou určeny pro každého, kdo si chce udržet dobrou kondici, sílu a vytrvalost, kdo si chce cíleně uchovat skvělé zdraví a zlepšit životní styl sobě i svým blízkým. Špičková kvalita produktů společnosti Starlife je založena na unikátní technologii zpracování, která zaručuje maximální vstřebatelnost obsažených látek (92–95 %). Pro tyto produkty je charakteristická vysoká účinnost bez nežádoucích vedlejších účinků a rychlý nástup účinků. Na užívání produktů nevzniká návyk. S pomocí produktů společnosti STARLIFE dokáže lidský organismus dosáhnout harmonie ve všech třech oblastech – fyzické, psychické a emocionální. Základní řada produktů je složena z přírodních ingrediencí, jejichž dokonalá vyváženost byla ověřena staletými zkušenostmi filozofie čínské dynastie Ming a umocněna východní moudrostí, s poznatky nejnovějších vědeckých studií. Účinky produktů jsou dlouhotrvající a přetrvávají i po skončení jejich užívání. Užíváním produktů společnosti STARLIFE se organismus doslova nabíjí energií.

KONTAKT: STARLIFE s.r.o., Palouky 616, 253 01 Hostivice.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Recenze


100%
Hodnocení
15.04.2016

Produkt Cordyceps Star jsem zakoupila svojí babičce, která se léčí po operaci nádoru. Byla hodně oslabená a unavená. Už po týdnu užívání říkala, že vidí zlepšení, únava se zmenšila a celkově se cítila líp. Dlouhodobější účinky se teprve uvidí.

20.05.2014

Oba přípravky jsou výborné. Relax Star mi pomáhá lépe spát a lépe zvládat stres. Cordyceps Star je skvělý po všech stránkách. Přeji, ať váš obchod jde dobře a bez problémů, prodáváte výborné přípravky a v rámci časových možností se vždy ráda něco dozvím z článků, které uvádíte.

13.02.2013

Manžel bral Cordyceps Star poté, co prodělal operaci s následnými komplikacemi a celkovou sepsí, byl velmi vyčerpaný po několika měsících nemoci. Velmi brzy poté, co začal brát Cordyceps, pociťoval velké zlepšení a příliv sil a energie. Věří, že mu lék pomohl zvládnout jinak velmi těžko léčitelnou infekci. Zakoupili jsme proto ještě druhé balení. Houbičky nám doporučil jeden lékař z Kanady na zvýšení imunity. Manžel je docela skeptik, ale teď je o účinnosti Cordycepsu zcela přesvědčen. Allegru brala dcera, první dva týdny byla nadšená, pak už účinky nebyly tak výrazné. Přeji krásný den a hodně zdraví.

20.12.2012

Cordyceps mi maximálně vyhovuje.

30.10.2012

Cordyceps Star jsem užívala dle doporučení MUDr. Šafránka na celkové povzbuzení organismu po prodělané borelioze a vyčerpání organismu. Vybrala jsem dvě balení. Jistý pozitivní účinek užívání mělo, nicméně po cca měsíci a půl se u mě projevilo určité napětí a sklon k nervozitě. Měla jsem dokonce i občasné výbuchy vzteku :o) Jsem vcelku akční člověk, tudíž si myslím, že nabitá energie měla možnost proudit. Užívání přípravku jsem přerušila, v budoucnosti se k němu zkusím vrátit a uvidím. Děkuji za vše a přeji Vám vše dobré.

NAHORU