loading

Čistič a osvěžovač lednic Ionic-CARE FF-210

Značka: Högner | Kód: z43363
Högner Čistič a osvěžovač lednic Ionic-CARE FF-210
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 6 měsíců
  × Lhůta na vrácení 6 měsíců

  6 měsíců na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 6 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Čistič a osvěžovač lednic Ionic-CARE je ideální pro použití v lednici - prodlužuje trvanlivost potravin (např. maso, ovoce, zelenina) a přirozeně eliminuje pachy. Lze ho použít i do skříní, šatníků, botníků, na toaletách a v jiných uzavřených prostorech bez přítomnosti osob.

Přístroj Ionic-CARE FF-210 používá technologie ionizace a produkce ozónu (O3), který má dezinfekční účinky. Ionic-CARE FF-210 operační cykly přístroje se nastavují jedním tlačítkem, které řídí vestavěný inteligentní mikroprocesor. Přístroj má 2 úrovně nastavení chodu (LOW a HI) dle velikosti prostoru, kde je využíván. Úroveň nastavení indikuje blikající LED dioda. Výdrž přístroje je až 3 měsíce na 3 AA baterie.

Čistič a osvěžovač lednic Ionic-CARE FF-210:

 • neutralizuje pachy a pročišťuje vzduch,
 • zabraňuje růstu plísní a množení škodlivých bakterií - účinnost až 95 %,
 • potlačuje kontaminaci potravin,
 • ničí jedovaté pesticidy, které se vyskytují na povrchu ovoce a zeleniny,
 • prodlužuje trvanlivost masa, ovoce a zeleniny.

Technické parametry:

 • napájení: 3x AA 1,5 V (DC 4,5 V) – tužkové baterie,
 • příkon: 0,5 W,
 • rozměry: 116 x 80 x 70 mm,
 • váha přístroje: 150 g (bez baterií),
 • produkce ozónu: <0,05 ppm,
 • pro lednice: do 400 litrů.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přístroje a pomůcky.

Informace o značce Högner

Společnost HÖGNER nabízí unikátní produkty určené pro vaše zdraví a moderní životní styl. Všechny nabízené produkty jsou certifikovány v souladu i nad rámec platné legislativy, což potvrzuje jejich kvalitu. V sortimentu společnosti HÖGNER naleznete např. čističky a ionizátory vzduchu Ionic-CARE a ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Ocean-CARE.

KONTAKT: HÖGNER s.r.o., Veverkova 1343, 500 02 Hradec Králové 2.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


100%
Hodnocení
23.06.2017

Čistič a osvěžovač lednic zatím máme krátkou dobu, ale jsme s ním spokojeni. Lednice není cítit a čistič funguje. Věřím, že bude sloužit i nadále.

03.12.2014

S čističem a osvěžovačem lednic jsem velice spokojená. V ledničce není zápach a potraviny vydrží podstatně mnohem déle. S čističkou vzduchu jsem také velice spokojená. Vzduch je vyčistěn, je méně prachu. Manžel má problém s chrápáním a když čističku na noc zapnu, opravdu přestane chrápat a spí klidně.

14.06.2013

S produkty Čistička vzduchu a Čistič a osvěžovač lednic jsem spokojená.

21.05.2013

S přístroji Čistič a osvěžovač lednice a Čistička vzduchu Ionic-CARE jsem prozatím spokojen. Plní funkci tak, jak bylo deklarováno. Stále doporučují širší rodině i známým.

22.04.2013

Dobrý den, s čističkou vzduchu jsme moc spokojeni. Nosíme ji z místnosti do místnosti a na noc do ložnice. Lépe se nám spí. V ledničce nejsou žádné pachy díky osvěžovači. Opravdu super a moc doporučuji. Pěkný den.

Další produkty od značky Högner

NAHORU