loading

Fin Chloretabs 290 tbl.

Značka: Finclub | Kód: z314 | Doplněk stravy
Finclub Fin Chloretabs 290 tbl.
Dárek
Bez laktózy
× Výrobek neobsahuje mléčný cukr laktózu.

Všechny produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobek je buď z přirozeně bezlepkových surovin, nebo u něho výrobce garantuje složení bez lepku.

Všechny produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Aloe Vera 24h cream moisturize & balance
 • Certifikáty
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  8 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Doplněk stravy Fin Chloretabs obsahuje nutričně bohatou sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa, která je zdrojem chlorofylu, CGF růstového faktoru, proteinů a vlákniny. Jejich vzájemné působení přispívá k normální činnosti trávícího systému a detoxikaci organismu.

Složení v 1 tabletě:

 • Přirozená obranyschopnost
 • Pročištění
 • Normální trávení a funkce jater, pročištění

Přídatné látky:

44 mg látky protispékavé (mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearan hořečnatý)

Dávkování:

Užívejte 1-5 tablet denně, zapijte dostatečným množstvím tekutin, nepodávejte před spaním.

Na začátku užívání přípravku se doporučuje brát 1 tabletu denně, poté 2 tablety a postupně přidávat na max. 5 tablet denně. Vždy nalačno a dostatečně zapít, nejlépe další půlhodinu nic nepřijímat ústy.

Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.

Užíváte-li kromě produktu s chlorellou také vitamín C, doporučujem odstup 3 hodiny.

Balení:

290 tablet - dávka na 2-9 měsíců

Upozornění:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Při počátečním podávání přípravku může dojít k přechodnému zhoršení stavu, který je důsledkem čištění organismu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Schváleno Antidopingovým výborem ČR. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do 25 °C. Země původu Finsko.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také produkt Česká chlorella se selenem 900 tbl. a další přípravky s chlorellou a další produkty pro detoxikaci organismu.

Informace o značce Finclub

FINCLUB je česká společnost, která úspěšně působí na trhu již více jak 15 let a v současné době má k dispozici 19 distribučních center rozmístěných v jednotlivých regionech České republiky. Pro český trh FINCLUB vybírá produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy zdejších obyvatel, a tento výběr je vždy konzultován s předními odborníky z oblasti medicíny. Základními pilíři společnosti jsou hodnoty jako serióznost, důraz na osobní rozvoj a kvalita služeb a produktů. FINCLUB se prostřednictvím svých produktů a služeb snaží pomoci všem na cestě ke zdraví, k úspěchu a seberealizaci.

KONTAKT: FIN CLUB plus a. s., Karvinská 21, 737 01 Český Těšín.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Recenze


100%
Hodnocení
26.08.2014

Výrobek Fin Chloretabs mi doporučil kožní lékař, který mi diagnostikoval knuckle pads, které se mi vyskytlo po druhém porodu. Onemocnění bylo dlouho zaměňováno s atopickým ekzémem. Nemá zatím české označení, nikdo netuší, jak se léčí. Lékař mi tedy doporučil alespoň Chlorellu, že by mohla stav kůže zlepšit. Postižená místa jsou skutečně lepší, ale zda je to Chlorellou nebo tím, že je léto a pokožka kolenou víc dýchá (kolena navíc prošla koupací "kúrou" u moře), nejsem schopná v tuto chvíli říct.

25.11.2013

S přípravkem Chloretabs jsem velice spokojen, dělám si každý rok očišťovací kúru střev, jsem po operaci tlustého střeva (nádor, rakovina) a proto na něj nedám dopustit. Vše se krásně vyčistí a mám z toho dobrý pocit.

30.10.2012

Dobrý den, Fin Chloretabs je, myslím, hodně kvalitní a ze začátku působil přípravek víc projímavě, což asi splnilo účel, teď když si tělo na přípravek zvyklo, je to ok.

18.11.2009
Tentokrát jsem si přípravek chloremax koupila spíše preventivně. Kdysi (je to asi 5 let) jsem ho vyzkoušela poprvé. Trpěla jsem tehdy vředy na dvanácterníku, (asi 7 let), po dobrání chloremaxu, mi potíže zcela zmizely, a to do dnešní doby. Manžela jsem k užívání také přemluvila, má astma. Potíže s dýcháním, výrazně ustoupily, a léky na astma užívá vyjímečně.
NAHORU