loading

Chlorella Japan 750 tbl.

Značka: Phoenix | Kód: z3552 | Doplněk stravy
Phoenix Chlorella Japan 750 tbl.
Vege
× Štítek Vege garantuje bezmasé složení.

Všechny vegetariánské produkty

Vegan
× Štítek Vegan garantuje složení pouze rostlinného původu.

Všechny veganské produkty

Bez laktózy
× Výrobek neobsahuje mléčný cukr laktózu.

Všechny produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobek je buď z přirozeně bezlepkových surovin, nebo u něho výrobce garantuje složení bez lepku.

Všechny produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Chlorella Japan obsahuje japonskou sladkovodní řasu Chlorella vulgaris, která je jedinečným zdrojem esenciálních aminokyselin, chlorofylu, řady minerálů a vitamínů, nenasycených mastných kyselin, karotenoidů a nukleových kyselin.

Chlorella je přirozeně bezlepková zelená potravina. Obsah lepku splňuje hodnoty povolené Evropskou gastroenterologickou společností a je mnohonásobně nižší než množství, které vyvolá autoimunitní reakci v lidském organismu. Je vhodná k užívání pro celiatiky, ale i pro všechny osoby, které z různých důvodů musejí dodržovat bezlepkovou dietu.

Složení:

 • Vitalita - energie - tonus
 • Imunita - energie
 • Přirozená obranyschopnost

Dávkování:

Užívejte 2x denně 6-12 tablet 15 minut před jídlem, zapít sklenicí vody.  Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.

Užíváte-li kromě chlorelly také vitamín C, doporučujeme odstup 3 hodiny.

Balení:

750 tablet (150 g) - dávka na cca 1-2 měsíce

Upozornění:

Doplněk stravy. Není určeno dětem do 3 let. Skladujte v suchu, chladu a temnu v uzavřeném obalu. Země původu Japonsko.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také přípravky Česká chlorella se selenem 900 tbl. a Česká chlorella se selenem 300 tbl. a další produkty s chlorellou.

Informace o značce Phoenix

Kontakt: PHOENIX a. s., K Pérovně 945/7, 102 00  Praha 10 - Hostivař

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Recenze


92%
Hodnocení
Rudolf
100%

10.12.2019
Zlepšilo se celkově trávení.
Soňa
100%

10.12.2019
Pravidelně každý rok - očista a více energie, můžu doporučit.
Lucie Škrháková
100%

10.12.2019
Chlorellu používám téměř 2 měsíce a spolu se změnou jídelníčku ji doporučuji úplně všem. Důležitý je dostatečný příjem vody(z kohoutku), aby bylo možné zplodiny nějak vyplavit. Hned ze začátku užívání vymizely zažívací obtíže. Po měsíci užívání jsem pocítila příliv energie, který s malými výkyvy stále trvá. Léčím se s únavovým syndromem a zdá se mi menší potřeba spánku, více činorodosti. Chlorellu po dvou měsících považuji za stěžejní prostředek při léčení mého problému a mám ji doplněnou na radu Dr. Šafránka o Corsodyl pro regeneraci a ph Minerals s indikátorovými papírky na měření překyselení organismu.
Pro: -Chlorella je zatím to nejlepší, co jsem kdy užívala a považuji ji za malý zázrak, všem doporučuji

Proti: -mou chybou bylo to, že jsem si ze začátku správně neodhadla dávkování a řídila se příbalovým letákem. Vyvolalo to u mě závratě, točení hlavy, bušení srdce. Je dobré začít postupně od jedné tablety a denně si jednu přidávat. Nyní jsem na 12-ti tabl. denně.

Helena Stará
100%

10.12.2019
Všem doporučuji
Pro: Dobrý efekt,splnil mé předpoklady,které od tohoto doplňku stravy požadovala, působí i při odlehčené stravě na zhubnutí
100%

10.12.2019
Pociťuji zlepšení trávení.
Pro: Mám vyzkoušené Zlepšení trávení
NAHORU