loading

Chladivá gelová náplast Refenda 30 kusů

Značka: COOL REFENDA | Kód: z58590
COOL REFENDA Chladivá gelová náplast Refenda 30 kusů

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

CHLADÍVÁ GELOVÁ NÁPLAST vyrobena v Japonsku spol. Takamitsu, je mimořádně účinná gelová náplast proti bolesti. Chladící gelová náplast je určená k použití při podvrtnutí, otocích, bolestech šlach, svalů a kloubů, které jsou zapříčiněny únavou, revmatismem, artritidou apod. Při potřebě zchladit postižená místa. Vysoká přilnavost náplasti zaručuje efektivnost přichycení na kůži. Pružnost náplasti ve vertikálním i horizontálním směru. Vysoká vlhkost náplasti zaručuje silný chladící efekt. Nezašpiní žádné oblečení.

Složení na 100 g:

Metylsalicylát - látka příbuzná aspirinu, která má mnohostranné účinky vedoucí k tišení zánětů a ke zmírnění bolesti svalů a kloubů. Nesteroidní protizánětlivé činidlo.
Kafr - má antibakteriální účinky. Vhodný po námaze a při únavě.
Tokoferol - vitamín E, antioxidant, který podporuje hojení.
Mentol - stimuluje nervy tak, že vjemy chladu vytváří známý chladivý pocit a brání tak organismu reagovat an bolestivé podněty.

Přídatné látky:

Hydrát dinatrium edetátu, hořčík hlinitometakřemičitanu, kaolin. sodná sůl karmelózy. dihydroxyaluminiumaminoacetát, krystalizující sorbitol (70%), koncentrovaný glycerin, kyselina vinna, polysorbát 80, sorbitan monolaurát. částečně hydrolyzovaný polyvinyl alkohol, roztok kyseliny polyakrylové. částečně neutralizovaný polyalerylát. karboxyvinylo‘ry polymer, ricínový olej.

Jak používat:

Po rozstřihnutí obálky vyjměte náplast, odstraňte ochrannou fólii a aplikujte na požadované místo. Pokud je to nezbytné, přichyťte náplast bandáží nebo páskou. Poté obálku pečlivě uzavřete uzávěrem. Náplast může být aplikována pouze na suchou a čistou pokožku. Aplikujte maximálně 2x denně. Nedotýkejte se očí, úst a jiných sliznic, pokud jste se dotkli náplasti. Uschovejte mimo dosah dětí. Vždy požívejte v souladu s těmito instrukcemi.

Balení:

30 kusů

Náš tip:

V naší nabídce naleznete další náplasti.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU